Пошук по сайту


Наказ

Наказ


УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ

30.09.2014 р. Хмельницький 366-но
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056 та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2014 року № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
1. Забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької), історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики.

2. Визначити такі строки проведення І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметiв:

І етап (шкільні олімпіади) – жовтень 2014 р.;

ІІ етап (районні, міські олімпіади) – листопад-грудень 2014 р.;

українська мова і література

22.11.2014

географія

23.11.2014

іноземні мови

29.11.2014

математика

30.11.2014

хімія

06.12.2014

історія

07.12.2014

астрономія

13.12.2014

біологія

13.12.2014

інформатика

14.12.2014

екологія

20.12.2014

фізика

21.12.2014

ІІІ етап (обласні олімпіади) – січень-лютий 2015 р.
Інформацію щодо термінів та місця проведення буде подано додатково.
3. Встановити, що:

3.1) У шкільних олімпіадах беруть участь усі бажаючі учні.

3.2) У районних, міських олімпіадах беруть участь учні-переможці шкільних олімпіад

математика

6-11 кл.

українська мова і література, фізика, хімія

7-11 кл.

історія, інформатика, англійська, німецька, французька, біологія, географія,


8-11 кл.

екологія, астрономія

10-11 кл.

3.3) Учні навчальних закладів інноваційного типу (за винятком обласних ліцеїв) беруть участь у ІІ етапі олімпіад на загальних підставах.

3.4) ІІ етап олімпіад для учнів обласних ліцеїв-iнтернатiв провести на базі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

3.5) У ІІІ етапі Всеукраїнських учнiвських олімпіад з базових навчальних предметiв беруть участь учні загальноосвiтніх навчальних закладів, які стали переможцями ІІ етапу відповідних олімпіад і включені до складу команди району (міста) та учні обласних ліцеїв переможці відповідних олімпіад, включені до складу команди обласних ліцеїв:

- з математики 7-11 кл.

- з української мови і літератури, фізики, географії, хімії,

інформатики, біології, історії 8-11 кл.

- з англійської, німецької, французької мов, 9-11 кл.

- з екології, астрономії 10-11 кл.
4. Кількісний склад команд ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році сформувати згідно з рейтингом (додатки № 2-21 наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної держадміністрації від 11 квітня 2014 р. № 146-но „ Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році”).
5. Ректорам вищих навчальних закладів, начальникам управлінь/відділів освіти райдержадмiнiстрацiй та міських рад, завідувачам районних/міських кабінетів/центрів, директорам загальноосвiтнiх навчальних закладів:

5.1) Олімпіади провести:

- шкільні – за текстами і завданнями, підготовленими предметно-методичними комісіями, склад яких затверджується директором школи;

- районні, міські – за завданнями Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в Інтернет-режимі;

5.2) Проаналізувати результати І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад, вжити заходів щодо поліпшення організаційного, науково-методичного рівня їх проведення.

5.3) Надіслати звіти про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та заявки на участь команд у ІІІ етапі на адресу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в електронному вигляді протягом трьох днів та паперовому (відповідно нормативних вимог) – за 3-7 днів по завершенню відповідної олімпіади, але не пізніше 25 грудня 2014 року.

5.4) Забезпечити участь районних та мiських команд у III етапi Всеукраїнських учнiвських олiмпiад з базових навчальних предметів згідно рейтингу.

5.5) Відрядити команди учнів на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у супроводі керівника команди відповідно до затвердженого графіка їх проведення та представництва.

5.6) Відрядити членів журі на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад відповідно до графіка їх проведення.

5.7) Здійснити витрати на відрядження команд (або окремих учасників) та їх керівників для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів.

6. Обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (Попику О.Ф.):

6.1) Забезпечити організацію й науково-методичний супровід І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році.

6.2) Підготувати та подати на затвердження оргкомітету списки предметно-методичних комісій із складання завдань ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; склад журі, експертів-консультантів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад; плани навчально-тренувальних зборів.

- затвердити список працівників інституту, відповідальних за складання завдань ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;

- попередити зазначених працівників про персональну відповідальність за нерозголошеність змісту завдань до моменту оприлюднення;

- забезпечити своєчасну передачу завдань в день проведення олімпіад електронною поштою.

6.3) До 14.11.2014 р. подати пропозиції до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти щодо персонального складу журі IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і фінального етапу української мови та літератури.

6.4) До 05.03.2015р. надіслати на адресу Iнституту iнновацiйних технологій i змiсту освiти Міністерства освіти і науки України звіти про проведення ІІІ етапу олімпіад та заявки на участь команд областi у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметiв.

6.5) До 13.03.2015 р. підготувати проект наказу Департаменту освіти і науки про підсумки проведення III етапу олімпіад з пропозиціями про відзначення переможців обласних олімпіад, а також учителів, керівників навчальних закладів, працівників освіти, які провели значну роботу з підготовки до змагань, їх організації та проведення.

6.6) Забезпечити роботу навчально-тренувальних зборів.

6.7) Направити команди на IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметiв відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

6.8) Скласти кошторис витрат на проживання, харчування, культурно-масове обслуговування учасників III етапу олімпіад; оплату проїзду, проживання, добових, оплату за перевiрку робiт членам журі та експертам-консультантам, членам комісій iз складання завдань, на заохочення учасників олімпіад, господарсько-канцелярські витрати;на доїзд учасників ІІІ етапу до місць проведення практичних турів олімпіад; на проведення навчально-тренувальних зборiв; на організацію участi у IV етапi Всеукраїнських олiмпiад та інші заходи.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора – начальника управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Харчук А.М.


Директор Департаменту О.І. Фасоля

В.о. ректора Хмельницького облаасного інституту

післядипломної педагогічної освіти О.Ф. Попик
Заступник директора Департаменту –
начальник управління А.М. Харчук
Головний спеціаліст-юрисконсульт А.П. Болотіна


Проект наказу підготувала:

О.Б. Дутковська, 0988720722

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Курсової перепідготовки
Херсонської обласної державної адміністрації (наказ 32-к від 11. 02. 2013 р.), Почесна грамота департаменту освіти І науки, молоді...

Наказ
Затвердити Порядок заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа, що додається

Наказ
Про затвердження Порядку заповнення митних декларацiй на бланку єдиного адмiнiстративного документа

Наказ
Олімпіада з екології була проведена на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Наказ
На виконання Закону України «Про загальну середню освіту» та з метою поліпшення якості освіти

Наказ
Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки та плану

Наказ
Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах міста

Наказ
Про порядок закінчення 2014/2015 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у школі

Наказ
У школі було створено оптимальні умови для якісного проведення олімпіад, роботи членів журі

Міністерство освіти І науки україни наказ
З метою належного проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка