Пошук по сайту


ЗапорізькА обласнА державнА адміністрація департамент освіти І науки нака з

ЗапорізькА обласнА державнА адміністрація департамент освіти І науки нака з


україна


запорізькА обласнА державнА адміністраціЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ
Н А К А З


Від 28.05.2015

м.Запоріжжя

№__0327_

Про проведення обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2015»
На виконання Програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки щодо реалізації обласного освітнього проекту «Формування та розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності педагогів» та з метою подальшого розвитку інформаційного освітнього простору регіону; залучення педагогічних працівників до ефективного використання в навчально-виховному процесі інформаційних технологій; популяризації серед педагогічних працівників, учнів та батьків Запорізького порталу ЗапоВікі та сучасних Інтернет-сервісів; ефективного впровадження інноваційних методик організації навчальних занять з використанням ІКТ та Smart-технологій у навчальний процес; сприяння ефективному обміну досвідом з використання ІКТ; поповнення бази навчального контенту області Smart-розробками фахівців навчальних закладів
НАКАЗУЮ:
1. Провести з 02.06 по 16.06.2015 обласний фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2015» серед педагогічних працівників Запорізької області (далі - Фестиваль).

2. Затвердити методичні рекомендації щодо проведення обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2015» серед педагогічних працівників Запорізької області (додається).

3. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів, директорам шкіл-інтернатів обласного підпорядкування протягом 2015 року сприяти участі вчителів та вихователів у конкурсі.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління-начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту Хіврич В.В.
Виконуючий обов’язки

директора Департаменту В.М.Захарчук
Хіврич 224 66 35

Додаток

до наказу ДОН ОДА

від 28.05.2015 № 0327


Методичні рекомендації
до проведення Запорізького обласного фестивалю
«Панорама розумних уроків SMART 2015»

Ці методичні рекомендації визначають умови проведення Фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2015» серед педагогічних працівників Запорізької області (далі - Фестиваль) щодо

 • організаторів Фестивалю;

 • завдання Фестивалю;

 • учасників Фестивалю;

 • порядку проведення Фестивалю;

 • вимог до конкурсних робіт Фестивалю;

 • напрямів конкурсних робіт;

 • системи оцінювання робіт журі Фестивалю;

 • критеріїв оцінювання робіт;

 • визначення і нагородження переможців.

Фестиваль оголошується наказом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Для інформаційної підтримки створюється офіційна сторінка Фестивалю на ЗапоВікі.
Організатори та журі Фестивалю:

Засновник Фестивалю – «Благодійний Фонд Олега Суржана «Радій життю».

Для підготовки й проведення Фестивалю створюється організаційний комітет (далі – оргкомітет). До його складу входять представники від «Благодійного Фонду Олега Суржана «Радій життю», Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Для експертної оцінки конкурсних робіт створюється журі (Додаток 1). До складу журі включаються фахівці з інформаційних технологій та загальної методики викладання. Для оцінювання розробки з урахуванням методик викладання конкретних предметів оргкомітет залучає відповідних експертів.
Завдання Фестивалю:

 • популяризація, ефективне впровадження інноваційних методик організації навчальних занять з використанням ІКТ та Smart-технологій в навчальний процес;

 • сприяння ефективному обміну досвідом використання ІКТ;

 • поповнення бази навчального контенту області Smart-розробками фахівців навчальних закладів.


Учасники Фестивалю

Учасниками Фестивалю є освітяни, які мають досвід використання інтерактивних засобів навчання, є авторами власного навчального контенту та своєчасно подали ЗАЯВКУ (Додаток2) на участь у Фестивалі.
Порядок та терміни проведення Фестивалю:

 • оголошення Фестивалю – 01.06.2015;

 • реєстрація учасників та подання творчих робіт на електронну адресу Фестивалю – 02.06-16.06.2015;

 • перегляд, оцінювання та відбір конкурсних робіт журі Фестивалю – 16.06-23.06.2015;

 • підведення підсумків Фестивалю – 23.06.2015;

 • нагородження лауреатів Фестивалю та презентація робіт – 25.06.2015.


Конкурсні номінації.

Конкурсні роботи розглядаються в двох номінаціях за напрямами:

 1. SMART-контент для школяра: українська мова та література, російська мова, література, зарубіжна література, іноземна мова, історія, правознавство, художня культура, хімія, біологія, географія природознавство, астрономія, фізика, математика, інформатика, технології, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, художня культура, виховна робота.

 2. SMART-контент для дошкільника: мовленнєвий розвиток, розвиток елементарних математичних уявлень, ознайомлення з довкіллям, естетичний розвиток.


Вимоги до конкурсних робіт

Розробка має бути фліпчартом до заняття, створеним в середовищі ПЗ SmartNotebook. Відповідне методичне пояснення (сценарій використання розробки) надається як вкладення у фліпчарт.

Розробки, що надаються на Фестиваль, мають бути розміщеними на ресурсі Smart Exchange Україна (http://exchange.smarttech.com). До бланку заявки включається посилання на розміщену розробку. Як виняток, допускається надання розробки на електронному носії, поштовим вкладенням або у вигляді посилання на файл, розміщений на мережевому файловому сховищі.

До розгляду в Фестивалі приймаються авторські розробки інтерактивних презентацій з будь-якого предмету в рамках відповідної навчальної програми, створені протягом 2014/2015 навчального року. Конкурсні роботи мають відповідати навчальним програмам, розвивати ключові компетентності учнів та вихованців.

Розробки, запозичені учасниками з третіх джерел (Інтернету, CD–дисків тощо), до участі в Фестивалі не допускаються. До елементів мультимедіа, взятих з третіх джерел, висувається обов’язкова вимога дотримання авторських прав щодо використання.

Кожен учасник може надати кілька робіт, але не більше однієї роботи за певним напрямом.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти конкурсні матеріали, що не відповідають зазначеним вимогам або подані пізніше відповідного терміну.
Реєстрація учасників

Для реєстрації у Фестивалі учасник надсилає заповнену Заявку (Додаток 2) на електронну адресу кафедри ІІТО ЗОІППО ciit_zp@mail.ru. У темі листа зазначається «Фестиваль Панорама розумних уроків SMART 2015».
Організація оцінювання конкурсних робіт

Членам журі та експертам надається доступ до таблиці з посиланнями на конкурсні роботи. Оцінка конкурсних робіт членами журі відбувається шляхом заповнення членами журі онлайн-форми оцінювання. Експерти надають відгук про дидактичну доцільність розробки та оцінюють її за 100-бальною шкалою. Підсумкова оцінка є сумою оцінок членів журі та експертів.

Загальні критерії оцінювання робіт:

 • ефективність реалізації цілей заняття, організації педагогічної діяльності (зміст, методика уроку, можливість для відтворення педагогічної інновації іншими вчителями, прийоми організації діяльності роботи учнів на уроці чи у позаурочний час);

 • різноманітність застосування засобів інтерактивної дошки і програми Smart Notebook на різних етапах заняття.


Визначення і нагородження переможців

 • Переможці Фестивалю визначаються за зазначеними цими методичними рекомендаціями номінаціями: "Smatr-контент для школяра" та "Smart- контент для дошкільника". Для кожної номінації визначаються три переможці.

 • Переможцем у певній номінації оголошується учасник, робота якого має найвищий рейтинг за оцінками членів журі та експертів. Інші розробки цього учасника в подальшому розгляді участі не беруть.

 • У разі рівності рейтингів журі ухвалює окреме рішення щодо переможця, яке оформлюється відповідним протоколом

 • Оголошення підсумків та нагородження учасників відбувається під час урочистого закриття Фестивалю.

 • Члени журі не мають права надавати на Фестиваль власні матеріали та виступати в ролі учасників Фестивалю.

 • Усі учасники Фестивалю отримають електронні сертифікати учасників Конкурсу, переможці та призери будуть нагороджені Дипломами.

Додаток 1

Склад журі Запорізького обласного Фестивалю
«Панорама розумних уроків SMART 2015»
Склярова Ірина Олександрвіна, к.п.н, доцент кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР

Телятник Кіра Валентинівна, старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті КЗ «ЗОІППО» ЗОР

Єпіхіна Тетяна Володимирівна, заслужений вчитель України, вчитель російської мови і літератури Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»


Додаток 2
Заявка
на участь у Фестивалі
«Панорама розумних уроків SMART 2015»


Навчальний заклад

(повна назва)

ПІБ

педагога-учасника

Предмет

Клас

Номінація

Тема розробки

Категорія,звання за результатами атестації

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Чернівецька обласна державна адміністрація департамент освіти І науки
«Про вжиття профілактичних та протиепідемічних заходів з недопущення поширення гострих респіраторних вірусних захворювань, в тому...

Україна донецька обласна рада донецька обласна державна адміністрація
Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти

Полтавська обласна державна адміністрація
«Деякі питання моніторингу якості загальної середньої освіти», від 10. 10. 2013 р. №1412 «Про внесення змін до наказу Міністерства...

Запорізька міська рада департамент освіти І науки територіальний...
Уральська, 3Б, м. Запоріжжя, 69068, тел. (0612) 65-16-25, e-mail: zbl, код єдрпоу 20529062

Запорізька районна державна адміністрація Відділ освіти Районний...
Без неї не можна сформулювати проблему, правильно оцінити ситуацію, визначити цілі управління, прийняти виконання

Дніпропетровська обласна державна адміністрація
«Методичні рекомендації до проведення державної підсумкової атестації з екології у 2012/2013 навчальному році». Просимо довести до...

Дніпропетровська обласна державна адміністрація
«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році»...

Дослідження стану громадянського суспільства в Україні
Колодій А. Ф., Черниш Н. Й. Громадянське суспільство І політична система України напередодні виборів 1998 року7— у книзі: Вибори–98:...

Білоцерківська районна державна адміністрація київської області в І д д І лосв І т и нака з
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Білоцерківська районна державна адміністрація київської області відділ освіти нака з
Київської ода від 24. 09. 2013 №312 Про проведення першого та другого турів всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" та з метою...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка