Пошук по сайту


Нака з

Нака з


Новосанжарська районна державна адміністрація

Відділ освіти
Н А К А З
29.09.2016 № 192
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 № 1318/20056, згідно з наказом Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 19.12.2011 № 514 «Про затвердження Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 22.12.2011 за № 225/1802, наказу Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації № 345 від 19.09.2016 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році», з метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів у Полтавській області, організованого проведення І (шкільного), ІІ (районного, міського) та підготовку до ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
1. З метою організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін створити та затвердити склад районного організаційного комітету щодо проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін та склад журі по перевірці робіт учасників районних учнівських олімпіад з базових дисциплін (додається).

2. Провести ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за завданнями Полтавського обласного інституту педагогічної освіти імені М.В. Остроградського згідно з графіком проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році (додаток 1).

3. Списки переможців ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін на основі рекомендацій журі та оргкомітету затвердити відповідним наказом відділу освіти Новосанжарської районної державної адміністрації.

4. Районному методичному кабінету (Євсюкова Н. В.):

1) Забезпечити належну організацію й проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, підготувати відповідну документацію (бланки протоколів, звіти).

2) Забезпечити отримання завдань до ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з використанням ресурсів мережі Інтернет.

3) До 15.12.2016 року подати до Полтавського обласного інституту педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського звіти про проведення ІІ етапу та заявки на участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та здійснити реєстрацію учасників ІІІ етапу на сайті Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

4) Перевірку робіт учасників олімпіад з екології, трудового навчання, астрономії, німецької, французької мов здійснити в дні проведення олімпіад з цих дисциплін.

5. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

1) Забезпечити участь учнів-переможців І (шкільного) етапу в ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад.

    1. 2) Забезпечити участь учителів у роботі оргкомітетів та журі згідно графіка перевірки робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році (додаток 2).

    2. 3) Учителям, які залучені до роботи в оргкомітетах та журі, компенсувати відпрацьований час у канікулярний період.

    3. 4) Проаналізувати результати шкільних, районних олімпіад, відзначити учнів-переможців та вчителів-предметників на районному святі «Надія твоя, Україно!».

6. Директору Новосанжарського навчально-виховного комплексу (Решетило М.І.) забезпечити необхідні умови для роботи учнів, оргкомітету та журі.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на в. о. завідувача районним методичним кабінетом Євсюкову Н. В.
Начальник О. В. Кульчинський

Проект наказу вносить:

методист загальної середньої освіти

районного методичного кабінету В. В. Пасько
Погоджено:
в. о. завідувач районним

методичним кабінетом Н. В. Євсюкова
юрист господарської групи

відділу освіти О. К. Дашко

Додаток 1

до наказу відділу освіти

Новосанжарської

райдержадміністрації

29.09.2016 № 192
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році




з/п

ПРЕДМЕТ

ДАТА

1.

Історія (8–11 кл.)

05.11.2016

2.

Інформаційні технології (8–11 кл.)

05.11.2016

3.

Математика (6–11 кл)

06.11.2016

4.

Німецька мова, французька мова (8–11 кл.)

06.11.2016

5.

Трудове навчання (8–11 кл.)

06.11.2016

6.

Екологія (9–11 кл.)

12.11.2016

7

Українська мова та література (7–11 кл.)

12.11.2016

8.

Правознавство (9–11 кл.)

13.11.2016

9.

Інформатика (8–11 кл.)

13.11.2016

10. 

Астрономія (10–11 кл.)

19.11.2016

11.

Російська мова та література (9–11 кл.)

19.11.2016

12.

Біологія (8–11 кл.)

20.11.2016

13.

Економіка (9–11 кл.)

20.11.2016

14.

Англійська мова (8–11 кл.)

20.11.2016

15.

Географія (8–11 кл.)

26.11.2016

16.

Хімія (7–11 кл.)

26.11.2016

17

Фізика (7–11 кл.)

27.11.2016


Методист загальної

середньої освіти В. В. Пасько
В. о. завідувача районним

методичним кабінетом Н. В. Євсюкова


Додаток 2

до наказу відділу освіти Новосанжарської

райдержадміністрації

29.09.2016 № 192
ГРАФІК

перевірки робіт ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році




з/п

ПРЕДМЕТ

ЧАС

ДАТА

1.

Історія (8–11 кл.)

09:00

07.11.2016

2.

Інформаційні технології (8–11 кл.)

09:00

09.11.2016

3.

Математика (6–11 кл)

09:00

08.11.2016

4.

Німецька мова, французька мова (8–11 кл.)

Після проведення олімпіади

5.

Трудове навчання (8–11 кл.)

Після проведення олімпіади

6.

Екологія (9–11 кл.)

Після проведення олімпіади

7.

Українська мова та література (7–11 кл.)

09:00

14.11.2016

8.

Правознавство (9–11 кл.)

09:00

14.11.2016

9.

Інформатика (8–11 кл.)

09:00

15.11.2016

10.

Астрономія (10–11 кл.)

Після проведення олімпіади

11.

Російська мова та література (9–11 кл.)

09:00

21.11.2016

12.

Біологія (8–11 кл.)

09:00

21.11.2016

13.

Економіка (9–11 кл.)

09:00

21.11.2016

14.

Англійська мова (8–11 кл.)

09:00

21.11.2016

15.

Географія (8–11 кл.)

09:00

28.11.2016

16.

Хімія (7–11 кл.)

09:00

28.11.2016

17.

Фізика (7–11 кл.)

09:00

28.11.2016


Методист загальної

середньої освіти В. В. Пасько
В. о. завідувача районним

методичним кабінетом Н. В. Євсюкова
ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

Новосанжарської

райдержадміністрації

29.09.2016 № 192
Склад

районного організаційного комітету

щодо проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін
Голова районного оргкомітету: Євсюкова Н. В., в. о. завідувача районним методичним кабінетом.

Члени районного оргкомітету:

Береза Л. П., методист районного методичного кабінету,

Нестеренко Ж. В., методист районного методичного кабінету,

Дев’ятко Н. О., методист районного методичного кабінету,

Гаврилюк К. А., методист районного методичного кабінету,

Лапіна Т. М., методист районного методичного кабінету,

Шинкаренко Т. М., методист районного методичного кабінету,

Пасько В. В., методист районного методичного кабінету.
ЕКОЛОГІЯ

Голова оргкомітету та журі: Гаврилюк К. А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Конько В. Д., учитель біології Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Галушко В. В., учитель біології Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Дерев’янко Н. Є., учитель біології Дубинівського навчально-виховного комплексу,

Жученко Д. Б., учитель біології Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Співак Н. Б., учитель біології Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ІСТОРІЯ

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н.О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Кулак С. Д., учитель історії Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Маслей В. В., учитель історії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких,

Кропивка Н. М., учитель історії Богданівського навчально-виховного комплексу,

Ладатко М. В., учитель історії Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Краснюк С. В., учитель історії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Киричок С. В., учитель історії Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
МАТЕМАТИКА

Голова оргкомітету: Лапіна Т. М., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Пуха С. Г., учитель математики Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Трипуз Ю. О., учитель математики Дубинівського навчально-виховного комплексу,

Обриньба Н. Л., учитель математики Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Чумак В. М., учитель математики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Бунецька В. О., учитель математики Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Драке Р. В., учитель математики Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Підлісна О. І., учитель математики Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Давиденко Г. М., учитель математики Богданівського навчально-виховного комплексу,

Гайдар І. Ю., учитель математики Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Жданова Н. М., учитель математики Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Данільченко В. А., учитель математики Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Горбенко О. В., учитель математики Драбинівського навчально-виховного комплексу.
НІМЕЦЬКА ТА ФРАНЦУЗЬКА МОВИ

Голова оргкомітету та журі: Береза Л. П., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Злобинець С. Ю., учитель німецької мови Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Авдеєва Н. П., учитель німецької мови Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Інда Г. К., учитель французької мови Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Фера А. В., учитель німецької мови Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Голова оргкомітету: Шинкаренко Т. М., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Свідерський О. Л., учитель трудового навчання Новосанжарського навчально-виховного комплексу, голова журі,

Гамалій А. О., учитель трудового навчання Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Байбара Т. В., учитель трудового навчання Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Поставна С. О., учитель трудового навчання Новосанжарського навчально-виховного комплексу ,

Козирод В. М., учитель трудового навчання Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Паламар О. М., учитель трудового навчання Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Гецко Н. І., учитель трудового навчання Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Андрущенко Н. М., учитель трудового навчання Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Кульчинська Н. І., учитель трудового навчання Полузірського навчально-виховного комплексу,

Тищенко В. М., учитель трудового навчання Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ГЕОГРАФІЯ

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н. О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Козирод В. М., учитель географії Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Киричок С. В., учитель географії Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Бичок Л. П., учитель географії Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Гавега Л. П., учитель географії Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Яценко Н. О., учитель географії Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Голова оргкомітету: Лапіна Т. М., методист районного методичного кабінету. Члени оргкомітету:

Чумак А. А., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Чумак А. В., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Решетило М. І., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.
БІОЛОГІЯ

Голова оргкомітету: Гаврилюк К. А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету :

Стрельченко В. В., учитель біології Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Курбанова Р. О., учитель біології Пологівського навчально-виховного комплексу,

Чумак В. О., учитель біології Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Корсун Т. С., учитель біології Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Костянецький Г. Ф., учитель біології Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Скидан Л. Є., учитель біології Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А Клименка,

Поглазова Л. А., учитель біології Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Титар В. В., учитель біології Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова оргкомітету: Нестеренко Ж. В., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Дмитренко В. О., учитель української мови та літератури Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Коваленко І. О., учитель української мови та літератури Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Левченко В. О., учитель української мови та літератури Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Облап Ж. В., учитель української мови та літератури Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Лях Л. В., учитель української мови та літератури Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких,

Сорокова В. Г., учитель української мови та літератури Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М.А Клименка,

Камуз Я. М., учитель української мови та літератури Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Оніщук І. Г., учитель української мови та літератури Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Солодовник Т. І., учитель української мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Кобзиста Н. М., учитель української мови та літератури Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Мойсак А. В., учитель української мови та літератури Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Ашихміна Т. Ю., учитель української мови та літератури Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Потькало О. М., учитель української мови та літератури Богданівського навчально-виховного комплексу,

Житник Т. О., учитель української мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Бондаренко С. Г., учитель української мови та літератури Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Голубовська О. М., учитель української мови та літератури Дубинівського навчально-виховного комплексу.
ПРАВОЗНАВСТВО

Голова оргкомітету: Дев’ятко Н. О., методист загальної середньої освіти районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Суткова Н. Г., учитель правознавства Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Солодовник Ю. М., учитель правознавства Дубинівського навчально-виховного комплексу,

Борсук В. І., учитель правознавства Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ІНФОРМАТИКА

Голова оргкомітету: Лапіна Т. М., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Решетило М. І., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Чумак А. В., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Чумак А. А., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.
ХІМІЯ

Голова оргкомітету: Гаврилюк К. А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Теличко Л. М., учитель хімії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких,

Галушко О. М., учитель хімії Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Налбандян М. С., учитель хімії Стовбинодолинського навчально-виховного комплексу,

Коваленко І. І., учитель хімії Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Кононенко О. В., учитель хімії Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Волочнюк Т. М., учитель хімії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Васюта Н. В., учитель хімії Супротивнобалківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Співак Н. Б., учитель хімії Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Трохименко Л. М., учитель хімії Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Дерев’янко Н. Є., учитель хімії Дубинівського навчально-виховного комплексу.

АСТРОНОМІЯ

Голова оргкомітету та журі: Гаврилюк К. А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Заворотній О. О., учитель астрономії Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Січкар Л. В., учитель фізики Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Ганжа Т. В., учитель астрономії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Самойленко С. С., учитель астрономії Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Єфанов Е. А., учитель астрономії Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М.А Клименка.
РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова оргкомітету: Нестеренко Ж. В., методист загальної середньої освіти районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Максименко Л. С., учитель російської мови та літератури Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Рябенко Н. О., учитель російської мови та літератури Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Боярська С. В., учитель російської мови та літератури Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Деркач М. О., учитель російської мови та літератури Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Воронько І. Ю., учитель російської мови та літератури Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Сокіл В. Ю., учитель російської мови та літератури Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Болтушенкова Н. П., учитель російської мови та літератури Новосанжарського навчально-виховного комплексу.
ЕКОНОМІКА

Голова оргкомітету: Дев'ятко Н. О., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Соверткова В. Д., учитель економіки Полузірського навчально-виховного комплексу,

Тищенко Л. М., учитель економіки Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких.
АНГЛІЙСЬКА МОВА

Голова оргкомітету та журі: Береза Л. П., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету та журі:

Сіврюк О. М., учитель англійської мови Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Лещенко Т. М., учитель англійської мови Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Брус О. Д., учитель англійської мови Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Зимовець Ю. М., учитель англійської мови Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Шимко Ю. М., учитель англійської мови Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Сокіл В. Ю., учитель англійської мови Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Степаненко Т. В., учитель англійської мови Великосолонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Прилуцька Т. О., учитель англійської мови Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Коба М. С., учитель англійської мови Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Шаріпова Л. Ф., учитель англійської мови Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Пунько І. В., учитель англійської мови Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

П'ятенко Я. М., учитель англійської мови Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Заїка Л. О., учитель англійської мови Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких,

Лоза Т. М., учитель англійської мови Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Лях С. А., учитель англійської мови Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ФІЗИКА

Голова оргкомітету: Гаврилюк К. А., методист районного методичного кабінету.

Члени оргкомітету:

Шапаренко Н. І., учитель фізики Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Ходаківський О. П., учитель фізики Шедіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Павелко Є. В., учитель фізики Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Матіцина І. П., учитель фізики Стовбинодолинського навчально-виховного комплексу,

Самойленко С. С., учитель фізики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Сердюк В. Ф., учитель фізики Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Маслак О. Т., учитель фізики Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Заворотний О. О., учитель фізики Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
В. о. завідувача районним

методичним кабінетом Н. В. Євсюкова

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти

Новосанжарської

райдержадміністрації

27.09.2016 № 192
Склад

журі по перевірці робіт учасників

районних учнівських олімпіад з базових дисциплін
ІСТОРІЯ

Голова журі: Скирда Н. М., керівник РМО вчителів історії, учитель історії Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі:

Забічук Т. Т., учитель історії Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Хмиз А. В., учитель історії Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Білокінь В. І., учитель історії Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Дем’яненко Л. О., учитель історії Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Білоцерківець Т. А., учитель історії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Зотова Н. Ю., учитель історії Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Двірна В. Г., учитель історії Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Кизим О. М., учитель історії Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
МАТЕМАТИКА

Голова журі: Джежела Л. М., керівник РМО вчителів математики, учитель математики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі:

Єщенко К. А., учитель математики Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Голуб Г. С., учитель математики Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Яременко Л. В., учитель математики Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Янко М. В., учитель математики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Дем’яненко Т. С., учитель математики Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Максименко Н. О., учитель математики Пологівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Лукященко Л. О., учитель математики Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Пасько Г. М., учитель математики Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Жорняк Л. Ю., учитель математики Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Тимощук Н. О., учитель математики Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
ГЕОГРАФІЯ

Голова журі: Васюта З. І., голова РМО вчителів географії, учитель географії Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Члени журі:

Величко О. Б., учитель географії Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Нездойминога В. І., учитель географії Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Мокляк А. Г., учитель географії Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Дерев’янко Н. Є., учитель географії Дубинівського навчально-виховного комплексу,

Любимська Л. Л., учитель географії Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Гудзь А. І., учитель географії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Корсун Т. С., учитель географії Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко.
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Голова журі: Чумак А. А., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі:

Крикля М. П., учитель інформатики Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких,

Павелко Є. В., учитель інформатики Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Забрудська О. В., учитель інформатики Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Бічуріна Л. М., учитель інформатики Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко.

БІОЛОГІЯ

Голова журі: Конько В. Д., учитель біології Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі:

Жильченко О. Т., учитель біології Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Співак Н. Б., учитель біології Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Жученко Д. Б., учитель біології Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Галушко В. В., учитель біології Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Лях Н. О., учитель біології Полузірського навчально-виховного комплексу,

Співак О. А., учитель біології Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Вісич К. П., учитель біології Новосанжарського навчально-виховного комплексу.
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова журі: Дерев’янко С. М., керівник РМО вчителів української мови та літератури, учитель української мови та літератури Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі:

Баля Н. П., учитель української мови та літератури Пристанційнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Пасашкова Н. П., учитель української мови та літератури Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Блик Н. П., учитель української мови та літератури Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Дзюбан Л. О., учитель української мови та літератури Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко,

Журавель О. О., учитель української мови та літератури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Грицай Т. Л., учитель української мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Заворотна Г. Д., учитель української мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Гусак Н. А., учитель української мови та літератури Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Мокляк Т. М., учитель української мови та літератури Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Бойцова Л. А., учитель української мови та літератури Полузірського навчально-виховного комплексу,

Вакула О. А., учитель української мови та літератури Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Іванюк К. М., учитель української мови та літератури Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Марченко О. М., учитель української мови та літератури Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Бровко І. О., учитель української мови та літератури Пологівського навчально-виховного комплексу.
ПРАВОЗНАВСТВО

Голова журі: Двірна В. Г., учитель правознавства Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Члени журі:

Скирда Н. М., учитель правознавства Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Кизим О. М., учитель правознавства Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Горобець В. В., учитель правознавства Полузірського навчально-виховного комплексу,

Мовчан С. А., учитель правознавства Шедіїської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Диряга Ю. І., учитель правознавства Лівенського навчально-виховного комплексу.
ІНФОРМАТИКА

Голова журі: Решетило М. І., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі:

Чумак А. В., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Чумак А. А., учитель інформатики Новосанжарського навчально-виховного комплексу.
ХІМІЯ

Голова журі: Коробкін К. В., учитель хімії Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Члени журі:

Волочнюк Т. М., учитель хімії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Андреєнко А. О., учитель хімії Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Кравчук Ю. М., учитель хімії Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Жильченко В. А., учитель хімії Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,

Селюк Т. М., учитель хімії Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Нездойминога В. І., учитель хімії Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Янко Л. І., учитель хімії Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Карась Н. В., учитель хімії Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Терновий В. М., учитель хімії Полузірського навчально-виховного комплексу.
РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Голова журі: Кольба С. В., керівник РМО вчителів російської мови та літератури, учитель російської мови та літератури Новосанжарського навчально-виховного комплексу.

Члени журі:

Скубій І. М., учитель російської мови та літератури Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Перерва Л. Ж., учитель російської мови та літератури Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Балабан І. Б., учитель російської мови та літератури Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка,

Співак Л. С., учитель російської мови та літератури Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Бриж С. В., учитель російської мови та літератури Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Шерстюк Н. Д., учитель російської мови та літератури Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Тихоненко Л. М., учитель російської мови та літератури Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Зінич Н. М., учитель російської мови та літератури Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Пода Н. А., учитель російської мови та літератури Пологівського навчально-виховного комплексу.
ЕКОНОМІКА

Голова журі: Васюта З. І., учитель економіки Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Члени журі:

Рудь З. Ф., учитель економіки Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Дем’яненко Т. С., учитель економіки Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. М.А. Клименка,

Гудзь А. І., учитель економіки Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Мостепан Л. Л., учитель економіки Старосанжарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко.
ФІЗИКА

Голова журі: Січкар Л. В., керівник РМО вчителів фізики, учитель фізики Лелюхівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Члени журі:

Самойленко С. С., учитель фізики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Мостова М. І., учитель фізики Великокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Павелко О. М., учитель фізики Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Мехедько В. О., учитель фізики Новосанжарського навчально-виховного комплексу,

Москаленко Б. О., учитель фізики Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Облап М. А., учитель фізики Драбинівського навчально-виховного комплексу,

Ганжа Т. В., учитель фізики Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

Підлісна О. І., учитель фізики Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника,

Сердюк М. І., учитель фізики Полузірського навчально-виховного комплексу.


В. о. завідувача районним

методичним кабінетом Н. В. Євсюкова

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити склад атестаційної комісії відділу освіти П’ятихатської райдержадміністрації, що додається

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про підсумки туристсько-краєзнавчої роботи, європросвіти та патріотичного виховання у навчальних закладах міста за 2016 рік

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...

Нака з
Про підсумки проведення І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка