Пошук по сайту


Ця книга захищена авторським правом. Авторські права належать кія

Ця книга захищена авторським правом. Авторські права належать кія

Сторінка1/9
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
ЛАБОРАТОРІЯ ЗЕМЛЯ-ЕКСПЕРИМЕНТ ЖИТТЯ.
Ця книга захищена авторським правом. Авторські права належать КІЯ.

Книга надається всім охочим друкувати та розповсюджувати її без будь яких обмежень.

Важлива умова-це є те,що в книгу ЛАБОРАТОРІЯ ЗЕМЛЯ-ЕКСПЕРИМЕНТ ЖИТТЯ зміни має право вносити тільки автор.

Ця книга жива,в ній пропаганда життя,та крім того в ній час від часу відбуваються зміни в нових редакціях.

Коли книга на думку автора буде досконалою,автор про це зробить заявку.

1 ЧАСТИНА.

Не даремно ця книга отримала таку назву. Адже ми всі живемо в надзвичайно цікавому світі,якого ніколи могло і не бути.

Та тільки завдяки різним факторам,ми отримали таке цінне та не повторне життя.

Саме головне є те,що в цьому світі отримала можливість жити розумна людина,яка є надзвичайно складна по своїй природі організму і не тільки,бо і надзвичайно складна по своїй духовній складовій.

Саме тому виникає в людини на протязі життя,багато різних запитань,на які відповіді не так просто віднайти.

В процесі розвитку людини відповіді на різні складні запитання людина знаходить,але є на сьогодні запитання на які відповіді в людини не має. Або ж відповіді є,але вони не повні та не обґрунтовані.

На одне таке важливе та цікаве запитання я шукав та шукаю відповіді.

Обов’язково в кожної людини приходить в житті момент,коли вона дізнається про слово(доля).Слово доля не складне та всім привичне. Його часто вимовляють люди,та без особливої уваги. Але якщо уважніше до слова доля в думках пригледітись,то це не хитре слово,має надзвичайно важливе для людини значення. Бо якщо в думках вникнути глибше,то виявляється те,що долю має все що нас оточує.

Саме так,адже надзвичайно різну долю мають люди. Різну долю мають всі народи. Різну долю мають всі звірі. Долю мають гори,ріки та планети. Долю як виявляється має вся матерія яку людині доводилось коли не будь вивчати.

Я зупинюсь на долі людини,бо саме для людини людська доля є надзвичайно важлива.

Для кожного із нас це слово має своє особисте значення. Доля в кожного є різна. Доля є погана а є дуже погана,є добра та є дуже добра.

Приходить і той момент коли це слово для людини набуває особливого значення,та слово доля дедалі частіше з’являється в думках людини. Про свою долю розмірковує кожен індивідуально,бо ж кожен з нас особисто її переживає. Та коли вже прийшов той момент та слово доля стоїть перед нами,запитань виникає дуже багато. А от відповідей як виявляється шукати ніде. Нема ні інституту ні релігії які б детально вивчали та доносили до людей,що воно таке доля,звідки береться та від чого чи від кого залежить. Та саме складне питання виникає в людини(чи можна долю людини змінити). Таке запитання звучить наївно. З нього можна навіть поглузувати. Таке запитання не проголошують в слух хоча воно турбує кожного.

Якщо б наприклад хтось придумав прилад який міняв би долю,так як хоче людина,то я впевнений в тому,що до приладу створилась би черга з усіх людей які живуть на нашій планеті. Навіть на перший погляд з ідеальною долею люди,теж багато чого хотіли б поміняти в ній.
Мене особисто моя доля цікавить вже давно. Запитань без відповідей дуже багато. Доля в мене не критична але як для мене,є м’яко кажучи не дуже поблажлива. Напевне тому я багато часу приділяю її вивченню та різним дослідженням.

Із моїх досліджень є дуже багато цікавого,тож свої дослідження попробую донести до кожного,кому це буде цікавим та потрібним. Надіюся й на те,що мені це вдасться. Надіюся й на те,що можливо багато кому зможу хоч чимось допомогти. Адже багато чого цікавого я все таки в цьому заплутаному лабіринті,який зветься життя здобув.

Все що здобув одним словом не опишеш та однією темою тут не обійтись. Адже ми живемо в надзвичайно складному світі,а в ньому дуже тісно все пов’язане. Буду заходити з різних сторін,бо ж на мою думку вони є дуже важливі. Тому треба набратись терпіння. Обіцяю буде цікаво,та часу марно я не заберу.
Шукав я інформацію про долю скрізь. В науці та в релігії. Наука про долю мовчить,а от релігія пробує щось пояснити. Та от неприємна інформація про релігії зі сторони науки,заставляє бути обережним. Адже наука намагається довести неправдивість тих чи інших релігійних тлумачень. Зокрема це є те,що в релігії багато неправди. Наприклад про розуміння всесвіту та зокрема влаштування нашої сонячної системи.

Виникнення людини наука теж пояснює по своєму. Тобто зовсім не так як переконує релігія. Тож це заставляє мене звернутись перш за все до науки. Щоб зрозуміти для себе те,де правда а де ні.

Пропоную розглянути та проаналізувати науку та наукові знання про виникнення нашої планети,та наукові тлумачення про утворення життя,та зокрема людини. Щоб зрозуміти те, де нам надалі шукати відповіді на важливе запитання,що таке доля та від чого вона залежить.

Моя думка така,якщо найти відповідь,а саме від чого доля людини залежить,то можливо навіть вдасться й розгадати методи,завдяки яким можна було б долю свою змінити.
Так от почну я з того,що все навколо нас то є велике диво,а наша земля велика загадка,та життя на ній неймовірна краса.

На при великий жаль не кожен з нас до кінця свого життя зможе це зрозуміти.

Весь рослинний та тваринний світ загадковий,неповторний та подекуди незрозумілий,дуже гарний,та навіть на перший погляд майстерно продуманий. Хоч науковці пробують все пояснити,навіть пробують свої тлумачення доказувати,але й запитань все ж залишається не менше.

Якщо уявити себе хоч на хвилину в космосі і звідти поглянути на нашу крихітну планету та роздивитись навколо,тільки тоді можна зрозуміти який цей світ оригінальний та неповторний.

Наш всесвіт де і знаходиться наша домівка яку ми називаємо земля - це дуже і дуже великий простір. Ну скажімо коротко так,якщо в ночі глянути на небо,ми бачимо багато зірок. Зірок тих приблизно стільки кажуть науковці,як на найбільшому пляжі піщинок,мається на увазі штук. Якщо взяти хоч пригорщу піску,то рахувати ті піщинки прийдеться дуже і дуже довго. Неозброєним оком багато зірок не видно,але придумані людиною та запущені в космос різні потужні телескопи,останній з яких називається HABL. Ним відкривають астрономи все нові зірки та нові галактики і не тільки. Та з кожним днем науковці отримують все нові фото віддалених куточків всесвіту. Фото з космосу вражають людську уяву про навколишні пейзажі,які оточують нашу сонячну систему. От а зорі ті що ми бачимо та не бачимо це є сонця,а кожне сонце може мати свою сонячну систему, яка теж складатиметься з планет.

Отже планет в всесвіті приблизно в десятки разів більше ніж на най більшому пляжі піщинок. Не можливо назвати якусь цифру,бо в людства такої цифри просто не існує.

Цікаво й те,що відстань між зірками це 3-10-100 і більше світлових років.

Поясню коротко те,що один світловий рік - це відстань яку пройде світло за 365 днів. На сьогоднішній день людство знає і може вирахувати швидкість світла. Швидкість світла це приблизно 300 тисяч кілометрів за одну секунду .Отже якщо би комусь захотілось летіти до якоїсь вибраної зірки,то летіти прийшлося б приблизно 3-10-років і більше,та ще й зі швидкістю світла. Хочу зразу заспокоїти різних фантастів,що така швидкість для матерії не під силу,як і не можливо виготовити такий двигун,та й швидкість така для матерія руйнівна. Якщо будь яку матерію розігнати до швидкості світла,то матерія зруйнується.

Найближча зірка до землі це Проксіма Центавра,вона знаходиться на відстані 3.5 світлових років від землі. Якщо б наприклад Проксіма Центавра сьогодні погасла,то ще три з половиною років ми будемо бачити її на небі,та згодом її не стане для нашого зору. Виходить висновок;подорожі між зірками,тобто між другими сонячними системами для живих організмів,зокрема і для людей неможливі. От який всесвіт наш великий.

Отже якщо дуже та дуже багато сонячних систем існує,то є велика ймовірність того,що наша жива та квітуча планета далеко не єдина в всесвіті,але ми про це не маємо ніякої можливості дізнатись.

Ми не знаємо що на других сонячних системах коїться,чи є щось подібне як наша квітуча планета земля чи ні. Тільки знаємо те,що в нашій сонячній системі крім землі, на жодній із планет аби хоч щось нагадувало подібно до біологічного життя то не має.

Були вже люди в космосі,погуляли на місяці та запустили дослідницький зонд на марс,завдяки цьому переконались в тому,що умови там ворожі для нашого організму. Ні води,ні стабільної температури яка б підходила для нашого організму не має. Радіація та різне шкідливе випромінювання в космосі повсюди.

В 1990 році запущений дослідницький телескоп HABL.

Завдяки телескопу багато сонячних систем були виявлені,та зроблені людиною висновки:що наша сонячна система унікальна та відрізняється від решти обстежених сонячних систем. Справа в тім,що наша сонячна система відрізняється розташуванням планет від решти сонячних систем і нетільки розташуванням. Сонячної системи з подібним розміщенням планет як в нашій сонячній системі,науковці поки що не виявили. Багато в науковому світі різних спорів та догадок є. Одна з найпоширеніших догадок це те,що розміщення планет нашої сонячної системи створено штучно,та спеціально для того,щоб оберігати життя на нашій планеті від різного космічного негативного впливу,та підтримувати стабільність нашої планети. Науковці з цифрами та розрахунками своїми прийшли саме до такого висновку.

В розміщені планет в нашій сонячній системі є чіткі математичні розрахунки. Багато літератури та документальних фільмів про космос є,і все те дуже цікаве.

Науковці вирахували,що наша сонячна система утворилась приблизно 4-6 мільярд років тому назад. Ми вже знаємо що планети складаються з матерії а декотрі із газу. Світила тобто сонця більш складні,там відбуваються грандіозні термоядерні реакції,в наслідок чого виділяється дуже і дуже багато енергії-це світло,тепло,радіація,сильне магнітне притяжіння.

Тож до жодного сонця в матеріальному виді приблизитись не можливо.
З давен давен люди завжди задавали собі різні запитання. Наприклад звідки земля?Яка вона?Звідки таке різномаїття рослин? Звідки так багато різних видів тварин?Чому все таке гарне? Чому все пропорційне? Та на кінець дуже важливе запитання а звідки люди,та як це все утворилось? Чому все таке гарне та неймовірно складне? Ці запитання і досі турбують людей.

Є багато релігій які мають свої пояснення,та є теорія Дарвіна.

Теорія Дарвіна хоч і багато пояснює та все ж залишається на мою думку неповноцінною.

Щоб в цьому переконатись,тож попробуємо вибірково її проаналізувати.
Дарвін представив теорію виникнення життя на землі та походження видів,і назвав це (еволюція).

Теорія Дарвіна виникнення життя все ж для новичка є цікава. Та навіть на перший погляд виглядає правдоподібною. Описано виникнення різних видів рослин та тварин. Та що саме цікаве,то є виникнення людини.

Щоб наш розум трохи запрацював,то ж я пропоную розглянути деякі уривки з науки та теорії Дарвіна.

Моя думка полягає в тому,щоб щось зрозуміти, тож до інформації потрібно підходити з різних сторін. Логічна сторона теж не зашкодить.

Значить нам треба повірити в те,що колись дуже дуже давно, стався сам по собі дуже потужний вибух. Уявити вибух можна тільки в уяві,бо ж на крихітній планеті земля,такий експеримент не можливий. В наслідок вибуху утворились світила які ми називаємо сонця. Та приблизно 4-5 мільярдів років тому назад сформувалась сама по собі сонячна система та планета земля.

Згодом земля почала формувати свою атмосферу. Були громи,блискавки та сонячне проміння,трохи радіації та різних кислот. Та враз якимось не зрозумілим дивом створилась перша жива клітина. Вона почала жити та живитись,а згодом створювати собі подібних,тобто розмножуватись.

Якщо не вивчати біології та не знати склад клітини,то можливо можна було б і повірити. Але дальше ще цікавіше. Бо з часом клітини почали мислити напевно чи що,та додумались навіть триматись разом,та таким чином почали створювати спочатку прості а згодом складніші організми.
От тут потрібно зупинитись і проаналізувати ці тлумачення,бо як стверджував Дарвін потиху так і появились перші рослини. Спочатку у воді а згодом і на суші,всім нам знайомі. Ну наприклад пшениця. Вона має коріння,стебло,листя і на кінець квіти, а після цвітіння утворюється насіння. А от насіння несе інформацію про всю рослину в цілому.

Виходить що первинна клітина не тільки створилась сама,але й стала напевне така розумна,що за певний час створила рослину, та ще не розмазню якусь,а гарну та пропорційну. А в насіння рослина приховала код рослини,щоб згодом знову виросла наприклад пшениця.

Хочу забігти трохи вперед та надати цікаві факти.

На сьогоднішній день люди розвинуті як ніколи,такі потужні технології у нас. В космос літаємо частенько,а з підручних матеріалів з яких складається клітина створити клітину живу,та щоб вона жила самостійно і живилась не змогли. Хоч працюють науковці над цим вже понад 60 років,та багато зусиль витратили,але так нічого і не вийшло.

Читати Дарвіна далі,ну що ж а далі теорія Дарвіна пояснює ще цікавіше. Не дослівно приблизно так.
Почали рослини рости та розмножуватись,та ділитись на різні види в воді,а згодом потрохи почали дертись на сушу, так дійшло аж до утворення дерев. До початку виникнення дерев на суші одні рослини приносили зерно,другі овочі а треті стали собі будяками.

Виникає запитання;чому всі рослини не стали будяками? Загадка дуже складна,але актуальна. Адже посеред інших рослин будякам найкомфортніше боротись за місце під сонцем. Росте будяк швидко. Своїми колючками виборює собі комфортне місце під сонцем.

Виходить всі решта рослин еволюціонували в гіршу сторону. Або ж решта рослин не захотіли еволюціонувати взагалі,та за мільйони років так і не змінились. Запитання скажімо дуже цікаве таке: чому пшениця не виростила собі шипи,щоб бути сильнішою перед другими бур’янами,ну скажемо хоч би перед будяком.

Далі теорія Дарвіна пояснює,що потрохи так і з рослин виникли перші дерева. Тут зупинимось,бо якщо насправді так і було б,то всі бур’яни поставали б теж деревами,адже дерева були високі,заслоняли сонце,а без сонця рослинам ну ніяк.

Тож задамо собі запитання:чому всі водорості та вже існуючі рослини не перетворились на дерева та існують до тепер в первозданному вигляді?

Якщо еволюція була б насправді такою,то так і було б,та на сьогоднішній день не було б жодної водорості чи рослини.

Далі описуються недоцільність самовільного утворення та ділення на різні види рослин та тварин,та безглуздя слова еволюція. Якщо ти розумієш те,що самовільне утворення та удосконалення життя це тупик,то пропоную не мучити себе першою частиною,та можна сміло переходити читати 2 ЧАСТИНУ книги.
Значить на суші буяють рослини та ростуть дерева,падають і гниють та немає кому їх їсти. Отже якось в один момент в воді як запевняють нас дарвінці,якась клітина еволюціонувала. Почала рухатись тож появилась перша,дуже мала але жива та рухлива істота. Та істота,якщо її можна так назвати,жила жила і почала потроху розвиватись з маленької одноклітинної в більш складніших безхребетних,ну скажемо рачків та черв’ячків. Вони жили та згодом придумали навіть як розмножуватись.

Згодом поділились собі на самок та самців,щоб напевне їм веселіше було. Та таким чином розвиток почав ускладнюватись сам по собі.

Отож перші безхребетні приблизно шкіра та стравохід ну ще примітивний рот,почали собі думати напевне,що здалась би нам ще печінка,щоб очищувати організм наприклад від різних токсинів. Удосконалили з часом стравохід,добавили собі ще печінку,та подумали що добре буде створити собі ще й скелет міцний. Подумали примітивні організми та створили. І вже стали складнішими та кращими.

Дуже навіть розумно і правдоподібно але не дотепно.

Проблема в цьому така:що навіть приблизного мозку в тих перших істот не було. Чим же вони думали?

Саме цікаве є те,що клітини створюють органи такі,які були потрібні для тих організмів. Це вже взагалі ніякої логіки не має. Бо жодна клітина не має чим думати.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Авторські права на текст програми “Природознавство, 5-6 кл.” належать...
Авторське право на видрук програми (враховуючи редагування, коректуру, верстку, художнє оформлення) належить видавництву “Перун”...

Авторські права на текст програми “Природознавство, 5-6 кл.” належать...
Авторське право на видрук програми (враховуючи редагування, коректуру, верстку, художнє оформлення) належить видавництву “Перун”...

Авторські права на текст програми “Українська мова, 5-12 кл.” належать...
Авторське право на видрук програми (враховуючи редагування, коректуру, верстку, художнє оформлення) належить видавництву “Перун”...

Авторські права на текст програми “Українська література, 5-12 кл.”...
Авторське право на видрук програми (враховуючи редагування, коректуру, верстку, художнє оформлення) належить видавництву “Перун”...

Авторські права на текст програми “Зарубіжна література, 5-12 кл.”...
Авторське право на видрук програми (враховуючи редагування, коректуру, верстку, художнє оформлення) належить видавництву “Перун”...

Поняття та зміст міжнародного митного права
Розвиток І становлення у світовомку співтоваристві нових сфер міждержавного співробітництва призвів до розширення функцій митних...

Книга дзеркало життя. Книгу прочитав на крилах політав. Хто вчиться...
Мета: Ознайомити з поняттями «каталог», «картотека». Розширити світогляд учнів. Стимулювати пізнавальну активність. Виховувати любов...

Вступ 3
Нормі права як еталону поведінки відведена основна роль у регулюванні суспільних відносин. Судова практика посідає істотне місце...

Демократичний націоналізм I лiбералiзм про права нації І права особи
Однак їх вплив не мо­же зрівнятися з впли­вом національної демокра­тії. Що ж стосується соціалістів-комуністів (теоретично “інтерна­ціо­налістів”)...

Книги, отримані за державною програмою «Українська книга» у 2014 році
Пропонуємо Вашій увазі книги, видані за державною програмою «Українська книга», які за критерієм відбору мають велику наукову, соціальну...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка