Пошук по сайту


Наказ

Наказ


УКРАЇНА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ




28.12.2011

сел.Ювілейне

№ ____340__




Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін






На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15 серпня 2011 року № 976, головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 19 вересня 2011 року № 729/0/212-11, відділу освіти Дніпропетровської райдержадміністрації від 27 вересня 2011 року № 245 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2011-2012 начальному році» на базі Ювілейної СШ №1 з 05 листопада по 25 грудня 2011 року проводився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у т.ч. з української мови і літератури, іноземних мов (англійська, французька, німецька), історії, основ правознавства, математики, фізики, біології, географії, трудового навчання, хімії, економіки, російської мови та літератури, основ інформатики, інформаційних технологій, астрономії, психології та педагогіки. Олімпіада з екології була проведена на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Кожна неповна середня та середня школи району брала участь у тій чи іншій предметній олімпіаді. Всього в районних олімпіадах взяли участь 997 учнів. Переможцями визначено 220 учнів, серед них 55 учнів, які посіли перше місце, 81 учень посів друге місце і 84 учнів – третє (додаток 1).

Основною метою олімпіад було виявлення обдарованих і творчих школярів та їхнє залучення до команди району для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад.

Завдання з усіх предметів були підготовлені Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти і відповідали вимогам реформування освітньої галузі, чинним програмам, оцінювалися за критеріями рівнів навченості, практичних умінь, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Результати виступів учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад проаналізовані методистами відділу освіти (додатки 2, 3, 4). Узагальнені матеріали стали підставою для підсумкового наказу по відділу освіти Дніпропетровської райдержадміністрації.

Більшість учнів виявили глибокі теоретичні знання і продемонстрували вміння творчо застосовувати їх на практиці, робити узагальнення та висновки, висловлювати та відстоювати власну думку. Проте, як і в минулі роки гострою залишається проблема значного розриву у кількості отриманих балів переможцями олімпіад і учасниками, що посіли останні місця у змаганнях.

Загалом у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад найкращі результати виявили команди Олександрівської СЗШ (директор Денісенков С.І.), Партизанської СЗШ (директор Невеселий В.М.), Новоолександрівської СЗШ (директор Овсюк О.М.), Ювілейної СЗШ №1 (директор Голєндяєва С.В.), Підгородненської СЗШ №1 (директор Воробйова О.Л.), Підгородненської СЗШ №3 (директор Крічкевич Ю.В.), Підгородненської СЗШ №2 (директор Каліберда С.А.), Кіровської СШ (директор Джур В.Б.).

Найбільше переможців підготували: Комишан Ольга Борисівна, вчитель географії та біології Новоолександрівської СШ - 7, Шеремет Тетяна Михайлівна, вчитель хімії Олександрівської СШ - 6, Сидоренко Ольга Миколаївна, вчитель біології Партизанської СШ – 5, Милостива Ірина Миколаївна, вчитель історії і правознавства Олександрівської СШ – 4, Дерко Неля Миколаївна, вчитель хімії Партизанської СШ – 4, Гонсіровська Інна Вікторівна, вчитель англійської мови Новоолександрівської СШ – 4, Півнєва Тетяна Федорівна, вчитель історії Балівської СШ – 4, Товстик Ніна Михайлівна, вчитель хімії Підгородненської СШ №1 – 4, Стьопіна Тетяна Михайлівна, вчитель англійської мови Підгородненської СШ №2 – 4.

По 3 призери підготували: Малиш О.К., вчитель фізики Підгородненської СШ №1, Погорєлова Г.В., вчитель математики Підгородненської СЗШ №3, Терехова Н.М., вчитель української мови та літератури Підгородненської СЗШ №2, Гурова Ю.О., вчитель фізики та астрономії Ювілейної СЗШ №1, Бабенко Л.І., вчитель географії та економіки Підгородненської СЗШ №3, Гаркуша С.М., вчитель хімії Новоолександрівської СЗШ, Половець В.І., вчитель географії Ювілейної СЗШ, Швачка В.В., вчитель хімії Підгородненської СЗШ №2.

Враховуючи рішення оргкомітетів і журі ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити переможців олімпіад дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня (додаток №1).

  2. Відібрати команду району для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад (відповідно до наказу головного управління освіти і науки ОДА №341/0/212-11 від 24.04.11).

  3. Оголосити подяку відділу освіти директору КЗ Ювілейна СЗШ №1 Голєндяєвій С.В. за створення належних умов для проведення олімпіад та педагогам шкіл, які працювали членами журі районних олімпіад.

  4. Методичному кабінету відділу освіти, директорам шкіл проаналізувати результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, зробити висновки та спланувати заходи щодо удосконалення роботи з обдарованою молоддю.

5. Директорам Олександрівської СШ Денисенкову С.І., Партизанської СЗШ Невеселому В.М., Новоолександрівської СШ Овсюку О.М., Ювілейної СШ №1 Голєндяєвій С.В., Підгородненської СЗШ №1 Воробйовій О.Л., Підгородненської СЗШ №3 Крічкевичу Ю.В., Підгородненської СЗШ №2 Каліберді С.А., Кіровської СЗШ Джур В.Б. оголосити подяку за високий рівень роботи з обдарованими дітьми.

  1. Координацію щодо виконання цього наказу покласти на завідуючу методичним кабінетом відділу освіти Олійник Н.М., контроль – залишаю за собою.

Начальник відділу освіти М.О.Шеремет





Додаток 1

до наказу відділу освіти

Дніпропетровської РДА

від 28.12.2011_340



Дипломом І ступеня
Українська мова і література

  1. Цюрик Анастасія, учениця 8 класу Підгородненської СШ №2

  2. Дубовикова Вікторія, учениця 9 класу Підгородненської СШ №1

  3. Сторчак Світлана, учениця 10 класу Новоолександрівської СШ

  4. Гусар Аліна, учениця 11 класу Горьківської СШ


Англійська мова

  1. Кульова Анастасія, учениця 8 класу Підгородненської СШ №1

  2. Самойленко Владислава, учениця 9 класу Кіровської СШ

  3. Сторчак Світлана, учениця 10 класу Новоолександрівської СШ

  4. В’юнов Руслан, учень 11 класу Новоолександрівської СШ


Французька мова

  1. Кузнєцова Віталіна, учениця 8 класу Олександрівської СШ


Історія

  1. Водоп’ян Анна, учениця 8 класу Підгородненської СШ №1

  2. Романець Дар’я, учениця 9 класу Олександрівської СШ

  3. Кухар Дар’я, учениця 10 класу Балівської СШ

  4. Новосьолов Сергій, учень 11 класу Ювілейної СШ №1



Правознавство

  1. Бовсуновська Анастасія, учениця 9 класу Олександрівської СШ

  2. Жукова Інесса, учениця 10 класу Олександрівської СШ

  3. Бовсуновська Ірина, учениця 11 класу Олександрівської СШ



Математика

  1. Скрипник Андрій, учень 6 класу Ювілейної СШ №1

  2. Білодід Катерина, учениця 8 класу Підгородненської СШ №1

  3. Кіперь Наталія, учениця 9 класу Партизанської СШ

  4. Підгорний Павло, учень 10 класу Підгородненської СШ №1

  5. Скряга Олександр, учень 11 класу Партизанської СШ


Фізика

  1. Булах Аліна, учениця 8 класу Чумаківської СШ

  2. Погорілий Олександр, учень 8 класу Балівської СШ

  3. Чехлатий Микола, учень 9 класу Балівської СШ


Астрономія

  1. Топал Лілія, учениця 10 класу Волоської СШ

  2. Хобот Руслан, учень 11 класу Підгородненської СШ №3


Основи інформатики

  1. Гатило Владислав, учень 11 класу Ювілейної СШ №1

Інформаційні технології

  1. Горяний Олександр, учень 11 класу Кіровської СШ


Хімія

  1. Чопенко Роман, учень 9 класу Олександрівської СШ

  2. Бугременко Олександр, учень 9 класу Олександрівської СШ

  3. Гусаров Сергій, учень 10 класу Олександрівської СШ

  4. Загорулько Світлана, учениця 11 класу Олександрівської СШ

  5. Згуровець Григорій, учень 11 класу Олександрівської СШ


Біологія

  1. Цюрик Анастасія, учениця 8 класу Підгородненської СШ №2

  2. Кіперь Наталія, учениця 9 класу Партизанської СШ

  3. Шевченко Іван, учень 9 класу Зорянської СШ

  4. Скряга Олександр, учень 11 класу Партизанської СШ


Географія

  1. Рак Тетяна, учениця 7 класу Підгородненської СШ №3

  2. Боднар Олександр, учень 8 класу Підгородненської СШ №3

  3. Рибченко Максим, учень 9 класу Кіровської СШ

  4. Сторчак Світлана, учениця 10 класу Новоолександрівської СШ

  5. Ніколенко Юлія, учениця 11 класу Новоолександрівської СШ


Трудове навчання

  1. Зирянов Роман, учень 9 класу Партизанської СШ

  2. Риженко Марія, учениця 9 класу Ювілейної СШ №1

  3. Пономаренко Євген, учень 11 класу Олександрівської СШ

  4. Філоненко Юлія, учениця 11 класу Любимівської СШ


Економіка

  1. Зеленько Михайло, учень 10 класу Горьківської СШ

  2. Галушко Дмитро, учень 11 класу Підгородненської СШ №3


Російська мова та література

  1. Риженко Марія, учениця 9 класу Ювілейної СШ №1

  2. Новосьолов Сергій, учень 11 класу Ювілейної СШ №1

Психологія та педагогіка

  1. Алхімова Марія, учениця 10 класу Новоолександрівської СШ

Екологія

  1. Скряга Олександр, учень 11 класу Партизанської СШ

  2. Кучер Роман, учень 11 класу Партизанської СШ

  1. Булах Тетяна, учениця 10 класу Підгородненської СШ №3

  2. Булавка Марина, учениця 11 класу Кіровської СШ

Дипломом ІІ ступеня
Українська мова і література

  1. Якименко Катерина, учениця 8 класу Підгородненської СШ №2

  2. Ніколаєнко Наталія, учениця 9 класу Олександрівської СШ

  3. Пискун Олександра, учениця 10 класу Підгородненської СШ №1

  4. Дробідько Тетяна, учениця 11 класу Олександрівської СШ



Англійська мова


  1. Готвянська Анна, учениця 8 класу Кіровської СШ

  2. Тимошенко Карина, учениця 8 класу Новоолександрівської СШ

  3. Гайдук Артур, учень 8 класу Підгородненської СШ №2

  4. Чорнобровкіна Вікторія, учениця 9 класу Новоолександрівської СШ

  5. Малиш Світлана, учениця 9 класу Новоолександрівської СШ

  6. Сігіда Олена, учениця 9 класу Старокодацької НСШ

  7. Куюмчян Цовінар, учениця 10 класу Підгородненської СШ №2

  8. Близнюк Ігор, учень 10 класу Підгородненської СШ №2

  9. Кравченко Наталія, учениця 10 класу Ювілейної СШ №1

  10. Булавка Марина, учениця 11 класу Кіровської СШ

  11. Пугачова Марія, учениця 11 класу Підгородненської СШ №2

  12. Бондаренко Марія, учениця 11 класу Підгородненської СШ №2

Німецька мова

1. Крапивна Ганна, учениця 11 класу Волоської СШ

Французька мова

    1. Редько Олександра, учениця 9 класу Олександрівської СШ

    2. Литвинова Юлія, учениця 8 класу Новомиколаївської СШ


Історія

  1. Говорушкін Антон, учень 8 класу Миколаївської СШ №2

  2. Лисенко Ігор, учень 9 класу Горянівської СШ

  3. Мехеда Юлія, учениця 10 класу Підгородненської СШ №1

  4. Скряга Олександр, учень 11 класу Партизанської СШ


Правознавство

  1. Кременєв Роман, учень 9 класу Ювілейної СШ №1

  2. Ситенко Кристина, учениця 10 класу Чумаківської СШ

  3. Бондаренко Марія, учениця 11 класу Підгородненської СШ №2


Математика

  1. Сотула Михайло, учень 6 класу Підгородненської СШ №2

  2. Шишкін Микита, учень 6 класу Горьківської СШ

  3. Поливанов Єгор, учень 7 класу Олександрівської СШ

  4. Калиста Юлія, учениця 8 класу Кіровської СШ

  5. Царапкін Владислав, учень 8 класу Горьківської СШ

  6. Боднар Олександр, учень 8 класу Підгородненської СШ №3

  7. Малиш Світлана, учениця 9 класу Новоолександрівської СШ

  8. Бойко Аліна, учениця 9 класу Партизанської СШ

  9. Герасименко Сергій, учень 10 класу Підгородненської СШ №3

  10. Хобот Руслан, учень 11 класу Підгородненської №3



Фізика

  1. Дашко Владислав, учень 7 класу Підгородненської СШ №1

  2. Рак Тетяна, учениця 7 класу Підгородненської СШ №3

  3. Білодід Катерина, учениця 8 класу Підгородненської СШ №1

  4. Ільїна Марія, учениця 9 класу Волоської СШ

  5. Підгорний Павло, учень 10 класу Підгородненської СШ №1

Астрономія

1. Спересенко Дмитро, учень 10 класу Олександрівської СШ

2. Бобров Ілля, учень 11 класу Ювілейної СШ №1

3. Кучер Роман, учень 11 класу Партизанської СШ

Основи інформатики

1. Булавка Марина, учениця 11 класу Кіровської СШ
Інформаційні технології

  1. Безсмертний Владислав, учень 11 класу Чумаківської СШ


Хімія

  1. Муджирі Віктор, учень 8 класу Новоолександрівської СШ

  2. Білодід Катерина, учениця 8 класу Підгородненської СШ№1

  3. Сиртланова Ксенія, учениця 8 класу Підгородненської №2

  4. Малий Михайло, учень 9 класу Олександрівської СШ

  5. Дубовикова Вікторія, учениця 9 класу Підгородненської СШ№1

  6. Курочка Олена, учениця 10 класу Підгородненської СШ №2

  7. Куліуш Лідія, учениця 10 класу Підгородненської СШ №2

  8. Булах Тетяна, учениця 10 класу Підгородненської №3

  9. Скряга Олександр, учень 11 класу Партизанської СШ

  10. Ткаченко Ольга, учениця 11 класу Підгородненської СШ№1


Біологія

  1. Кирпа Олександра, учениця 8 класу Степнянської СШ

  2. Павлюченко Сергій, учень 9 класу Олександрівської СШ

  3. Обора Віталій, учень 9 класу Підгородненської СШ №3

  4. Ткаченко Андрій, учень 10 класу Ювілейної СШ №1

  5. Косенко Тетяна, учениця 10 класу Балівської СШ

  6. Кучер Роман, учень 11 класу Партизанської СШ

  7. Ніколенко Юлія, учениця 11 класу Новоолександрівської СШ


Економіка

  1. Меренкова Світлана, учениця 10 класу Кіровської СШ

  2. Омельницька Ольга, учениця 11 класу Зорянської СШ


Географія

  1. Конох Дарія, учениця 7 класу Миколаївської СШ №1

  2. Медведєва Анастасія, учениця 7 класу Миколаївської СШ №1

  3. Кирпа Олександра, учениця 8 класу Степнянської СШ

  4. Малиш Світлана, учениця 9 класу Новоолександрівської СШ

  5. Кіперь Наталія, учениця 9 класу Партизанської СШ

  6. Зеленько Михайло, учень 10 класу Горьківської СШ

  7. Мехеда Юлія, учениця 10 класу Підгородненської СШ №1

  8. Ткаченко Андрій, учень 10 класу Ювілейної СШ №1

  9. Новосьолов Сергій, учень 11 класу Ювілейної СШ №1

  10. Бобров Ілля, учень 11 класу Ювілейної СШ №1


Трудове навчання

  1. Петрик Єлизавета, учениця 9 класу Підгородненської СШ №3

  2. Товстик Олександр, учень 9 класу Підгородненської СШ №3

  3. Замостіян Аліна, учениця 11 класу Сурсько-Литовської СШ

  4. Залушний Сергій, учень 11 класу Партизанської СШ

Російська мова та література

    1. Слобченко Вікторія, учениця 11 класу Сурсько-Литовської СШ

Психологія та педагогіка

  1. Ткаченко Ольга, учениця 11 класу Підгородненської СШ №1

Дипломом ІІІ ступеня
Українська мова і література

  1. Білодід Катерина, учениця 8 класу Підгородненської СШ №1

  2. Іванілова Юлія, учениця 8 класу Підгородненської СШ №4

  3. Циба Анастасія, учениця 9 класу Ювілейної СШ №1

  4. Куюмчян Цовінар, учениця 10 класу Підгородненської СШ №2

  5. Лісова Галина, учениця 11 класу Волоської СШ


Англійська мова

  1. Якименко Катерина, учениця 8 класу Підгородненської СШ №2

  2. Малик Дмитро, учень 8 класу Сурсько-Литовської СШ

  3. Авдєєнко Катерина, учениця 9 класу Партизанської СШ

  4. Заярний Максим, учень 9 класу Ювілейної СШ №1

  5. Полив’яна Аліна, учениця 10 класу Підгородненської СШ №3

  6. Стовбун Альона, учениця 10 класу Чумаківської СШ

  7. Скотаренко Віталій, учень 11 класу Олександрівської СШ



Німецька мова

1. Попова Юлія, учениця 11 класу Волоської СШ
Історія

  1. Погорілий Олександр, учень 8 класу Балівської СШ

  2. Алексєєнко Катерина, учениця 9 класу Волоської СШ

  3. Соколова Катерина, учениця 10 класу Ювілейної СШ №1

  4. Боюн Ольга, учениця 11 класу Підгородненської СШ №1


Правознавство

  1. Матвієнко Ігор, учень 9 класу Балівської СШ

  2. Івах Аліна, учениця 9 класу Волоської СШ

  3. Кім Анастасія, учениця 9 класу Новоолександрівської СШ

  4. Кухар Дар’я, учениця 10 класу Балівської СШ

  5. Попова Юлія, учениця 11 класу Шевченківської СШ


Математика

  1. Бурлака Анастасія, учениця 6 класу Миколаївської СШ №1

  2. Єфремов В’ячеслав, учень 6 класу Олександрівської СШ

  3. Золотухін Олександр, учень 6 класу Підгородненської №3

  4. Шестакова Діана, учениця 6 класу Ювілейної СШ №1

  5. Лобода Денис, учень 7 класу Новомиколаївської СШ

  6. Бєгун Єлизавета, учениця 8 класу Балівської СШ

  7. Муджирі Віктор, учень 8 класу Новоолександрівської СШ

  8. Сушко Ганна, учениця 8 класу Партизанської СШ

  9. Якименко Катерина, учениця 8 класу Підгородненської СШ №2

  10. Крижанівська Галина, учень 9 класу Баглійської СШ

  11. Явтушенко Олександр, учень 9 класу Новомиколаївської СШ

  12. Кудим Маргарита, учениця 9 класу Підгородненської СШ №2

  13. Шевченко Іван, учень10 класу Зорянської СШ

  14. Коваль Яна, учениця 10 класу Підгородненської СШ №2

  15. Булавка Марина, учениця 11 класу Кіровської СШ

  16. Коляда Дар’я, учениця 11 класу Підгородненської №1

  17. Колб Олександр, учень 11 класу Підгородненської №2

Фізика

  1. Юдін Олександр, учень 7 класу Кіровської СШ

  2. Устиченко Ольга, учениця 7 класу Партизанської СШ

  3. Юдін Володимир, учень 8 класу Кіровської СШ

  4. Рибченко Максим, учень 9 класу Кіровської СШ

  5. Гатило Владислав, учень 11 класу Ювілейної СШ №1


Астрономія

  1. Попов Михайло, учень 10 класу Степнянської СШ

  2. Хиль Олег, учень 11 класу Сурсько-Литовської СШ

  3. Кувіков Владислав, учень 11 класу Чумаківської СШ

  4. Гатило Владислав, учень 11 класу Ювілейної СШ №1


Інформаційні технології

  1. Рибченко Максим, учень 9 класу Кіровської СШ

  2. Гарбуз Олег, учень 11 класу Миколаївської СШ №1



Хімія

  1. Письменна Тетяна, учениця 8 класу Партизанської СШ

  2. Чехлатий Микола, учень 9 класу Балівської СШ

  3. Роп’яний Олександр, учень 9 класу Новоолександрівської СШ

  4. Кіперь Наталія, учениця 9 класу Партизанської СШ

  5. Бут Олександр, учень 10 класу Підгородненської СШ №1

  6. Малий Анатолій, учень 11 класу Партизанської СШ

  7. Ніколенко Юлія, учениця 11 класу Новоолександрівської СШ

  8. Хобот Руслан, учень 11 класу Підгородненської СШ №1


Біологія

  1. Євладенко Сергій, учень 8 класу Горьківської СШ

  2. Письменна Тетяна, учениця 8 класу Партизанської СШ

  3. Кудим Маргарита, учениця 9 класу Підгородненської СШ №2

  4. Алексєєнко Юлія, учениця 9 класу Кіровської СШ

  5. Хейлик Василь, учень 10 класу Миколаївської СШ №1

  6. Коломоєць Ігор, учень 10 класу Новоолександрівської СШ

  7. Буряк Юлія, учениця 10 класу Партизанської СШ

  8. Бондаренко Марія, учениця 11 класу Підгородненської СШ №2

  9. Абакунова Анастасія, учениця 11 класу Ювілейної СШ №1


Економіка

  1. Гатило Владислав, учень 11 класу Ювілейної СШ №1

  2. Божкова Юлія, учениця 11 класу Сурсько-Литовської СШ


Географія

  1. Тимошенко Каріна, учениця 7 класу Новоолександрівської СШ

  2. Кіріченко Діана, учениця 7 класу Новоолександрівської СШ

  3. Степура Анна, учениця 7 класу Баглійської СШ

  4. Грек Марія, учениця 7 класу Кіровської СШ

  5. Лапко Костянтин, учень 7 класу Ювілейної СШ №1

  6. Крижанівська Галина, учениця 9 класу Баглійської СШ

  7. Островний Ілля, учень 9 класу Чумаківської СШ

  8. Близнюк Ігор, учень 10 класу Підгородненської СШ №2

  9. Кучер Роман, учень 11 класу Партизанської СШ

  10. Ткаченко Ольга, учениця 11 класу Підгородненської СШ №1


Трудове навчання

  1. Ренський Віктор, учень 9 класу Олександрівської СШ

  2. Кіріченко Дарина, учениця 9 класу Сурсько-Литовської СШ

  3. Сирота Наталія, учениця 11 класу Підгородненської СШ №3

  4. Коломоєць Ігор, учень 11 класу Новоолександрівської СШ


Психологія та педагогіка

  1. Соколова Катерина, учениця 9 класу Новоолександрівської СШ


Методист Л.О.Лапичева

Завідуюча методичним кабінетом Н.М.Олійник

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Курсової перепідготовки
Херсонської обласної державної адміністрації (наказ 32-к від 11. 02. 2013 р.), Почесна грамота департаменту освіти І науки, молоді...

Наказ
Затвердити Порядок заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа, що додається

Наказ
Про затвердження Порядку заповнення митних декларацiй на бланку єдиного адмiнiстративного документа

Наказ
На виконання Закону України «Про загальну середню освіту» та з метою поліпшення якості освіти

Наказ
Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

Наказ
Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки та плану

Наказ
Про проведення моніторингу якості загальної середньої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах міста

Наказ
Про порядок закінчення 2014/2015 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у школі

Наказ
У школі було створено оптимальні умови для якісного проведення олімпіад, роботи членів журі

Міністерство освіти І науки україни наказ
З метою належного проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка