Пошук по сайту


Нака з

Нака з







БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В І Д Д І Л О С В І Т И
Н А К А З

03.10.2016 №241

Про проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2016/2017 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19 серпня 2016 року № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.09.2016 № 288 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу,
НАКАЗУЮ:


  1. Провести у 2016/2017 навчальному році Всеукраїнські учнівські олімпіади (далі – Олімпіади) з української мови та літератури, іноземних мов (англійської, німецької, французької), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, мов та літератур національних меншин України (російської ), зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва.

  2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1.Забезпечити проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (далі – Олімпіади) у жовтні 2016 року.

2.2. Визначити терміни проведення І етапу Олімпіад самостійно та розробити графіки інтелектуальних змагань відповідно до пункту 2.1 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (далі – Положення).

2.3. Сформувати кількісний склад команд ІІ (районного) етапу Олімпіад відповідно до пункту 3.4. Положення.

2.3. Подати звіти та заявки на участь у ІІ (районному) етапі Олімпіад у районний методичний кабінет (Мар’яновський Ю.В.) до 21.10.2016.

3. Районному методичному кабінету (Мар’яновський Ю.В.):

3.1. Провести ІІ (районний) етап Олімпіад у період з 29.10.2016 по 25.12.2016 за графіком (додаток 1) та завданнями, розробленими Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» (далі – КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»).

3.2. Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення ІІ (районного) етапу олімпіад.

3.3. Подати звіт про проведення ІІ (районного, міського) етапу та заявку на участь у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (відділ роботи з обдарованими дітьми) до 26.12.2016.

3.4. Сформувати кількісний склад команд для участі у ІІІ етапі Олімпіад згідно з додатком 2.

4. Затвердити склад оргкомітету, членів журі та експертно- консультативної групи з навчальних предметів ІІ (районного) етапу Олімпіад (додатки 3, 4, 5).

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу О.П.Кравченко


Виконавець:

Мар’яновський Ю.В.

390282


Завізовано:

Гвоздкова І.С.


Надіслано:

до справи, директорам ЗНЗ
Додаток 1

до наказу відділу освіти

від _________2016 р. № _____

ГРАФІК

проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році




Дата проведення

Дисципліна

Клас


Місце проведення

Час



29.10.2016

Зарубіжна література

7-11

Маловільшанська ЗОШ №2

10.00



30.10.2016

Образотворче мистецтво

8-11

Терезинське НВО

10.00



05.11.2016

Біологія

8-11

Шкарівська ЗОШ

10.00



06.11.2016

Українська мова і література

7-11

Маловільшанська ЗОШ №2

10.00



12.11.2016

Трудове навчання

8-11

Узинська ЗОШ №1

Узинська ЗОШ №2

10.00



13.11.2016

Екологія

10-11

Відділ освіти

10.00



19.11.2016

Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

8-11

Фурсівська ЗОШ

10.00



20.11.2016

Інформатика

8-11

Узинська ЗОШ №1

10.00



26.11.2016

Історія

8-11

НВК «Узинська гімназія»

10.00



27.11.2016

Хімія

7-11

Терезинське НВО

10.00



03.12.2016

Математика

6-11

Фурсівська ЗОШ

10.00



04.12.2016

Географія

8-11

Шкарівська ЗОШ

10.00



10.12.2016

Правознавство

9-11

Шкарівська ЗОШ

10.00



11.12.2016

Фізика

7-11

Фурсівська ЗОШ

10.00



17.12.2016

Інформаційні технології

8-11

Узинська ЗОШ №1

10.00



18.12.2016

Російська мова

8-11

Узинська ЗОШ №2

10.00



24.12.2016

Економіка

9-11

Відділ освіти

10.00



25.12.2016

Астрономія

10-11

Відділ освіти

10.00



Додаток 2

до наказу відділу освіти

від _________2016 р. № _____

ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ

кількісного складу команди від відділу освіти

для участі у ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н. р.
Склад команди формується з дотриманням таких положень:


  1. Один учень-переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з даного предмета від кожної паралелі класів, що беруть участь у змаганнях.




  1. Включення до складу команди району додаткового учасника за кожний диплом І ступеня, отриманий членом цієї команди на ІІІ (обласному) етапі, або диплом І, ІІ, ІІІ ступеня, отриманий на IV етапі відповідної олімпіади минулого року.




  1. Учасник, який минулого року виборов диплом І, ІІ чи ІІІ ступеня на
    ІІІ (обласному) і ІV (Всеукраїнському) етапах, повинен змагатися за право увійти до складу команди на загальних підставах, беручи участь у І (шкільному) та ІІ (районному) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.


Додаток 3

до наказу відділу освіти

від ________2016 р. №_____
 

Організаційний комітет
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Гвоздкова Ірина Сергіївна – голова оргкомітету, завідуюча РМК
Члени оргкомітету:
Мар’яновський Ю.В. – методист РМК

Касіян В. О. – методист РМК

Паустовська К. А. – методист РМК

Кравченко Н. Д. – методист РМК

Бабенко А.С. – методист РМК

Смульська М. М. – методист РМК

Роєнко С.М. – методист РМК

Додаток 4

до наказу відділу освіти

від __________2016 р. №____
 

Експертно-консультативна група з навчальних предметів
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

  1. Мельник Світлана Петрівна, учитель біології Матюшівської ЗОШ

  2. Голуб Катерина Дмитрівна, учитель біології Томилівського НВО

  3. Кубенко Олег Григорович, учитель біології Яблунівського НВК

  4. Синиця Валентина Миколаївна, учитель хімії Узинської ЗОШ №5

  5. Лєва Валентина Степанівна, учитель хімії Іванівського НВК

  6. Бойко Лариса Вячеславівна, учитель хімії Тарасівського НВК

  7. Чайка Ганна Петрівна, учитель географії Шкарівської ЗОШ

  8. Петренко Тетяна Михайлівна, учитель географії Матюшівської ЗОШ

  9. Кучер Людмила Станіславівна, учитель географії Озернянської ЗОШ І-ІІ ст. №1

  10. Шевченко Михайло Іванович, учитель фізики Фурсівської ЗОШ

  11. Лященко Оксана Борисівна, учитель української мови і літератури Острійківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  12. Бодрик Лідія Григорівна, учитель історії Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  13. Онопрієнко Валентина Степанівна, учитель математики Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  14. Савчук Вікторія Іванівна, учитель хімії Чепиліївського НВК

  15. Пелешенко Надія Віталіївна, учитель астрономії Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

  16. Кулькова Ольга Володимирівна, учитель англійської мови Узинської ЗОШ №1

  17. Крутакова Олена Володимирівна, учитель англійської мови Шкарівської ЗОШ

  18. Островська Вікторія Іванівна, учитель англійської мови НВК «Узинська гімназія»

  19. Бондаренко Тетяна Іванівна, учитель географії Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

  20. Онищенко Ігор Олексійович, учитель інформатики Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

  21. Масалов Олександр Іванович, учитель трудового навчання Яблунівського НВК

  22. Шабельник Олена Вікторівна, учитель образотворчого мистецтва Чупирянського НВО

  23. Крикун Олександр Костянтинович, учитель образотворчого мистецтва Фурсівської ЗОШ


Додаток 5

до наказу відділу освіти

від _________2016 р. № _____
 

Журі

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 Кравченко Оксана Павлівна – голова журі, начальник відділу освіти

Гвоздкова Ірина Сергіївна – заступник голови журі, завідуюча РМК



п/п

Дисципліна


Журі

ЗНЗ

1.

Біологія


Сідало Ольга Яківна

Татаріна Галина Іванівна

Олійник Зінаїда Яківна

Швиненко Олена Анатоліївна

Киришун Ольга Василівна

Пєсніна Алла Леонідівна

Стороженко Людмила Володимирівна

Матусевич Ольга Петрівна

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст

Сухоліський НВК

Маловілшанський НВК
Чупирянське НВО

Трушківська ЗОШ

Терезинське НВО
Пилипчанський НВК


2.

Фізика


Пелешенко Надія Віталіївна

Кумайгородський Василь Володимирович

Хоренко Олександр Михайлович

Соболь Наталія Анатоліївна

Гетьман Василь Григорович

Письменна Лариса Михайлівна

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Чупирянське НВО
Сухоліський НВК
Фурсівська ЗОШ

Маловільшанський НВК Пилипчанський НВК

3.

Українська мова і література


Діденко Людмила Миколаївна

Віценко Ольга Тимофіївна
Лященко Оксана Борисівна

Федько Надія Петрівна

Губка Ніна Михайлівна

Шкурко Леся Олександрівна

Кандзьоба Ольга Михайлівна

Щербак Олена Федорівна

Кравчук Людмила Володимирівна

Криворот Світлана Петрівна

Пилипчанський НВК
Матюшівська ЗОШ

Острійківська ЗОШ

Узинська ЗОШ №1

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.

НВК «Узинська гімназія»

Піщанське НВО
Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

4.

Іноземні мови (англійська, французька, німецька)

Швецова Людмила Іванівна (англ.)
Волик Людмила Станіславівна (англ.)

Друзь Тетяна Михайлівна (англ.)

Яремчук Людмила Олександрівна (англ.)

Анікеєва Іванна Петрівна (англ.)

Василега Лариса Володимирівна (англ.)

Качковська Валентина Петрівна (англ.)

Мандзюк Тетяна Олександрівна

Касіян Валентина Олександрівна (франц.)

Лисенко Ніна Дмитрівна (нім.)

НВК «Узинська гімназія»

Фурсівська ЗОШ
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
Піщанське НВО
Озернянська ЗОШ
Фурсівська ЗОШ
Озернянська ЗОШ І-ІІ ст.. №1

Трушківська ЗОШ
Методист РМК
НВК «Узинська гімназія»

5.

Історія


Кібаленко Вікторія Іванівна

Пилипенко Тетяна Василівна

Щербань Тетяна Віталіївна

Кравченко Віра Володимирівна

Масалова Світлана Олександрівна

Стукалюк Інна Григорівна

Маловільшанський НВК Острійківська ЗОШ

НВК «Узинська гімназія»

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Трушківська ЗОШ
Поправське НВО

6.

Математика


Однорог Любов Іванівна

Микитюк Наталія Анатоліївна

Онопрієнко Валентина Степанівна

Бабій Леся Василівна

Савчук Микола Олександрович

Олейнікова Світлана Вікторівна

Поправське НВО

Скребишівська ЗОШ
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Острійківська ЗОШ

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2

Терезинське НВО

7.

Екологія (І-ІІ тури)


Гальченко Тетяна Василівна

Кабачек Олена Вікторівна

Шкарівська ЗОШ

НВК «Узинська гімназія»

8.

Хімія


Стаховська Валентина Никифорівна

Небесна Ніла Андріївна
Поліщук Руслана Василівна

Ткаченко Наталія Петрівна

Тітова Ірина Павлівна

Беляєва Тамара Іванівна

Говорун Наталія Володимирівна

Савчук Вікторія Іванівна

Савчук Галина Іванівна

Бурлака Людмила Анатоліївна

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Озернянська ЗОШ І-ІІ ст.. №1

Острійківська ЗОШ

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Сорокотязьке НВО

Узинська ЗОШ №2

Макіївське НВО
Чепиліївський НВК

Яблунівський НВК

Терезинське НВО

9.

Астрономія


Давиденко Галина Прокопівна

Цяпенко Катерина Василівна

Поправське НВО
Іванівська ЗОШ

10.

Географія


Бондаренко Тетяна Іванівна

Шкаранда Наталія Володимирівна

Компанієць Галина Володимирівна

Лавренчук Галина Михайлівна

Ковіня Алла Юріївна

Кубенко Світлана Іллівна

Пустовойт Валентина Петрівна

Узинська ЗОШ №1

Іванівський НВК
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Шкарівська ЗОШ
Томилівське НВО

Трушківська ЗОШ

Малоантонівське НВО

11.

Інформатика


Яцюра Василь Іванович

Толочко Анатолий

Миколайович

Чиж Алла Юріївна

Ярошенко Олена Миколаївна


НВК «Узинська гімназія»

Потіївське НВО
Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.


12.

Трудове навчання

Пятецький Олександр Олександрович

Розпутній Віталій Васильович

Кочнєва Світлана Василівна

Буковська Лідія Станіславівна

Масалов Олександр Іванович

Сусол Валентина Василівна

Матюшівська ЗОШ
Острійківська ЗОШ
Шкарівська ЗОШ Трушківська ЗОШ
Яблунівський НВК

Піщанське НВО

13.

Економіка

Ратушна Ірина Валентинівеа

Костюк Лариса Федорівна

Узинська ЗОШ №1

НВК «Узинська гімназія»

14.

Інформаційні технології

Онищенко Ігор Олексійович

Чиж Алла Юріївна

Пархоменко Любов Сергіївна

Шестопалова Ірина Олександрівна

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

15.

Російська мова

Чиж Алла Юріївна

Павліченко Олена Олександрівна

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

НВК «Узинська гімназія»

16.

Правознавство

Чуприна Віра Юріївна

Андрійчук Валентина Василівна

Шатковська Ірина Миколаївна

НВК «Узинська гімназія»
Узинська ЗОШ №2

Терезинське НВО


17.

Образотворче мистецтво

Рудь Світлана Олександрівна

Семишкурна Катерина Василівна

Кочнєва Світлана Василівна

Задоненко Ольга Михайлівна

Узинська ЗОШ №1

Чепиліївський НВК
Шкарівська ЗОШ

Скребишівська ЗОШ

18.

Зарубіжна література

Вишняк Валентина Іванівна
Циба Галина Володимирівна

Северин Марина Володимирівна

Шапошнікова Тамара Василівна

Янюк Тетяна Михайлівна

Шевченко Софія Василівна

Маловільшанська ЗОШ №2

Узинська ЗОШ №1

Узинська ЗОШ №2
Пилипчанський НВК
Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фурсівська ЗОШ



поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Нака з
Сокаль, вул. М. Шашкевича,86, ☎ (8-03257) 7-20-73. e-mail: код єдрпоу 02144789

Нака з
Затвердити склад атестаційної комісії відділу освіти П’ятихатської райдержадміністрації, що додається

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році

Нака з
Нагородити переможців III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, згідно списку (додаток 1)

Нака з
Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013–2014 навчальному році

Нака з
Про організацію та проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

Нака з
Про підсумки туристсько-краєзнавчої роботи, європросвіти та патріотичного виховання у навчальних закладах міста за 2016 рік

Нака з
Про участь учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Нака з
Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8, тел: (0352) 52-23-53, факс: (0352) 52-32-28, e-mail

Нака з
Контролюючі роботи з англійської мови, фізики, хімії, біології, історії, географії, інформатики та інших предметів допускається проводити...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка