Пошук по сайту


Бюлетень асмбр випуск 9 (23) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень асмбр»

Бюлетень асмбр випуск 9 (23) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень асмбр»

БЮЛЕТЕНЬ АСМБР
Випуск 9 (23)
Шановні друзі, колеги, партнери!
Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень АСМБР».

В ньому ви знайдете новини Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, інформацію про наші проекти та поточну діяльність.

В період з 16 по 20 жовтня 2011 року офіційна делегація Кременчука у складі 7 осіб відвідає місто побратим Бидгощ (Республіка Польща).

Протягом 7 - 9 вересня 2011 року у місті Кременчуці Центром з розвитку персоналу «Бізнес-Сервіс» проводився дводенний тренінг «Технологія продаж: як отримати стабільного клієнта». Захід відбувався за фінансової підтримки Фонду підтримки підприємництва та Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики міськвиконкому. АСМБР виступила партнером у проведенні цього заходу.

Бізнес-тренер Ольга Грушка зокрема зазначила наступне: «Це дуже добре, що сьогоднішній тренінг, участь у якому місцеві підприємці беруть на безоплатній основі, відбувся за підтримки місцевої влади. Більше того, міськвиконком та АСМБР виступили замовниками теми першого навчального заходу «Технологія продаж: як отримати стабільного клієнта», як відповідь на одну з актуальних проблем, з якою зіштовхуються бізнесмени. Тобто у нової влади є розуміння того, що треба слухати представників громади, а потім, виходячи з їх потреб, надавати чи замовляти відповідні послуги».

Таким чином, ми бачимо, що у Кременчуці продовжуються добра традиція міжсекторної (сектору влади, бізнесу і громадського сектору) взаємодії, спрямованої на задоволення потреб жителів міста. Це гарний показник, який говорить про те, що Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку знаходиться на правильному шляху стабільного сталого розвитку Кременчука.
8 вересня 2011 року в приміщенні Кременчуцької ЗОШ №20 відбулась нарада педагогів - організаторів загальноосвітніх шкіл міста Кременчука, яку було організовано Кременчуцьким міським управлінням освіти.

На запрошення головного спеціаліста Управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради Ігоря Процька в нараді взяли участь І віце-президент АСМБР Костянтин Брижаха та віце-президент АСМБР Олексій Цибуля.

Представники АСМБР проінформували присутніх про найближчі заходи Асоціації, зокрема про Вікторину з історії, географії, економіки та культури Малайзії, що проводиться АСМБР спільно з Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді, Управлінням освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та за підтримки Посольства Малайзії в Україні та про підготовку Проекту «Краків: подих століть і сучасність».
9 вересня 2011 року на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні Його Високоповажності пана Павола Гамжіка Андрій Мельник взяв участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Конституції Словацької Республіки.

В ході урочистого заходу керівник АСМБР мав розмови з іноземними та українськими дипломатами, відомими державними та громадськими діячами України.
12 вересня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник перебував у службовому відрядженні в місті Київ.

Очільник АСМБР провів зустріч в Посольстві Швеції в Україні, де зустрівся з координатором проектів Посольства паном Олександром Машинцем. Під час зустрічі обговорено питання участі представника Посольства Швеції в VII Інвестиційно-інноваційній зустрічі «Кременчук – відкрите місто» та передано низку пропозицій підприємців міста Кременчука про співпрацю з Швецією.

В цей же день Андрій Мельник зустрівся з Директором Польського Осередку Туристичної Інформації в Києві паном Володзімєжом Щуреком. Під час зустрічі йшлося про підготовку Проекту АСМБР «Краків: подих століть і сучасність».

Цього ж дня відбулись й інші зустрічі з партнерами Асоціації.

Також в рамках цього відрядження Президент АСМБР Андрій Мельник та помічник Президента АСМБР Антон Волох мали зустрічі з рядом іноземних та українських дипломатів під час урочистого прийому на честь 66 – ї річниці Незалежності Республіки Індонезія.
14-15 вересня 2011 року в Розсошенській гімназії відбувався ІІІ Всеукраїнський форум юних дипломатів «Здорова планета – здоровий ти». Форум зібрав представників центрів дитячої дипломатії та євроклубів з 9 областей. Тема форуму – «Роль учнівської молоді у формуванні громадянського суспільства».

Форум відкрила директор Розсошенської гімназії Тетяна Тягнирядно. З привітаннями до учасників звернулись голова Полтавської районної ради Василь Степаненко, Президент АСМБР, Національний координатор руху молодіжної дипломатії Андрій Мельник, начальник Полтавського районного відділу освіти Ольга Сень, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лілія Халецька та інші.

У своєму зверненні до учасників керівник АСМБР запросив юних дипломатів до активної участі у заходах, які проводить АСМБР, та розповів про найближчі заходи.

До програми форуму зокрема Були включені прес-конференція на тему «Шляхи інтеграції в європейський, світовий, гуманітарний та освітній простір», екскурсія учасників містом Полтава, робота в тематичних секціях.
15 вересня 2011 року, в адресу АСМБР надійшов лист від Віце-президента Федеральної Ради Австрійської Республіки пана Райнхарда Тодта.

В своєму листі пан Віце-президент зокрема зазначив:
«…Я отримав велике задоволення від зустрічі з Вами. Особливо слід підкреслити дискусію з Вашою делегацією, яка була дуже цікавою, приємною та проходила на високому інтелектуальному рівні. Мої вітання Вашим студентам! Я бажаю Вам та Вашим студентам усього найкращого у майбутньому!

З повагою,

Райнхард Тодт

Віце-президент Федеральної Ради»

Хочемо нагадати, що Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку в серпні поточного року в рамках Програми «Кроки до пізнання світу» було реалізовано черговий Проект «Зірки Дунаю», в рамках якого делегація народної дипломатії з України відвідали Австрію та Словаччину. В рамках Проекту делегація ознайомилась з культурною та історичною спадщиною двох європейських столиць міст Відня та Братислави, а, найголовніше, члени делегації провели декілька офіційних зустрічей з представниками законодавчої влади двох країн та органів місцевого самоврядування. Зокрема, 18 серпня 2011 року, делегація зустрічалась з Віце-президентом Федеральної Ради Австрійської Республіки паном Райнхардом Тодтом в стінах Парламенту Австрії.
16 вересня 2011 року, в місті Кременчуці Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку спільно з Асоціацією франчайзингу України та за підтримки Фонду підтримки підприємництва міста Кременчука проведено презентацію – конференцію «Купи успішний бізнес».

Відкрили захід Президент АСМБР Андрій Мельник та Голова директорату Асоціації франчайзингу в Україні Андрій Кривонос.

Після цього, протягом чотирьох годин, підприємницьким колам міста було презентовано декілька франшиз, які мають намір розпочати роботу в місті Кременчуці, це "Мюнхен", "Спортландія", "Columbia", "KRISSTEL", "MissLora", "Эко Буффет", "Електронний щоденник" та відбувалося інтерактивне спілкування з франчайзерами та консультантами Асоціації франчайзингу України.

Захід відвідали 47 суб’єктів підприємницької діяльності.
Перший Президент України, Голова Української Ради Миру Леонід Макарович Кравчук направив привітання кременчужанам на честь Міжнародного Дня Миру.

У привітанні, зокрема, говориться:
Шановні організатори та учасники миротворчого заходу!
Шановні друзі України!

Українська Рада Миру щиро вітає вас, громаду героїчного міста Кременчука, всіх людей доброї волі з Міжнародним днем миру!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день миру - день, присвячений припиненню воєнних дій і відмови від насильства, - день, який покликаний впровадити і посилити ідеї миру, як в окремих країнах, так і між країнами та людьми всього світу.

Приємно відзначити, що місто Кременчук Полтавської області поступово стає осередком поширення ідей миру та співпраці між народами.

Українська Рада Миру високо цінує вагомий вклад громади Полтавської області, громадських організацій, керівництва міста Кременчука та області у розвиток миротворчого руху, громадянського суспільства та молодіжної дипломатії.

Українська Рада Миру закликає співвітчизників і всіх людей доброї волі об’єднатися для побудови толерантного, справедливого та гармонійного світу.

Хай мир і злагода будуть завжди у вашому домі!

Слава Україні!

Перший Президент України,
Голова
Української Ради Миру Леонід КРАВЧУК
21 вересня 2011р. м. Київ


21 вересня 2011 року в Кременчуцькому Парку Миру пройшов урочистий захід до Всесвітнього Дня Миру «Голос Гонгу Миру».
На свято зібралися ветерани війни, депутати, школярі та студенти, мешканці міста, діти з багатьох міст України, які приїхали до Кременчука на VIII Асамблею юних дипломатів.

Серед почесних гостей - Посол Республіки Індонезії в Україні пані Нінінг Сунінгсіх Рахадіат, Посол Малайзії в Україні пан Чуа Теонг Бан, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові пан Ян Гранат, мер Кременчука Олег Бабаєв, перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Онищенко, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко, голова Крюківської районної ради Андрій Коваленко, президент АСМБР, Представник Міжнародного комітету Миру в Україні Андрій Мельник.

Урочистості почалися з покладання квітів керівниками міста та поважними гостями до Меморіального комплексу Алеї слави парку Миру. Символічним було привітання кременчужан з Міжнародним Днем Миру керівниками міста та послами іноземних держав з трибуни Гонгу Мира, який був встановлений у Кременчуці рік тому.

Як відмітив міський голова Олег Бабаєв, Кременчук є одним з тих міст у світі, де встановлений Гонг Миру, і кременчужани заслужили, щоб цей Гонг, був встановлений саме в нашому місті. Він зауважив, що Міжнародний комітет Миру в Джакарті дозволяє встановлювати Гонг Миру тільки в одному із міст країни.

Президент АСМБР, Представник Міжнародного комітету Миру в Україні Андрій Мельник відмітив, що Гонг Миру є символом боротьби за мир, боротьби проти тероризму, ксенофобії, та расової нетерпимості. Він заявив що пишається тим, що саме Кременчук був обраний для встановлення Гонгу Мира в Україні, та відмітив величезний внесок керівництва м. Кременчука та особисто голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка в справу отримання Кременчуком Гонгу Мира. Андрій Мельник висловив впевненість у тому, що Кременчук стане центром проведення всеукраїнських та міжнародних форумів прихильників ідей миру.

Перед зібранням виступили творчі колективи Палацу культури «Нафтохімік». У «хвилину мовчання» в пам'ять про загиблих у боротьбі за мир всі схилили голови. На завершення заходу діти випустили в небо білих голубів, які символізують мир у всьому світі, та багато білих і блакитних повітряних кульок.
Виступ Президента АСМБР

Андрія Мельника

на урочистому заході,

присвяченому Міжнародному

Дню Миру, річниці встановлення

Гонгу Миру в м. Кременчуці та

60-річчу Української Ради Миру

21 вересня 2011 року
Шановні друзі!
Сьогодні, в Міжнародний день Миру, від імені Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку та Міжнародного Комітету Миру сердечно вітаємо Вас з річницею встановлення Гонгу Миру в Україні!

Гонг Миру – це символ боротьби за мир, проти тероризму, ксенофобії та расової нетерпимості.

Вересень – знаковий місяць в історії людства.

1 вересня 1939 року почалась Друга світова війна, найкривавіша війна за всю історію людства, у вересні 1945 року закінчилась Друга світова війна.

9 вересня 1999 року в результаті теракту в Москві був зруйнований житловий будинок по вулиці Гур’янова, в результаті якого загинуло 106 осіб.

У вересні 2001 року був здійснений терористичний акт у Нью-Йорку, який зібрав життя 2973 людей.

З 1 вересня 2004 року протягом трьох днів в Беслані терористи утримували 1128 дітей, їхніх батьків та вчителів, які прийшли на свято Першого дзвоника в нелюдських умовах, відмовляючи заручникам навіть в мінімальних природних потребах. В скорбних підсумках цього терористичного акту – 330 загиблих, в яких 186 – діти, і 700 осіб поранених.

Біллю відізвалися в наших серцях теракти в Мінську і Осло.

Цей список сумних подій можна продовжувати.

Тероризм – велике зло і страшна загроза людству.

Проти цієї біди, як і проти війни сьогодні об’єднуються все прогресивне людство, представники всіх віросповідань направляють свої молитви, думки, почуття та емоції.

Були страшні теракти і в Індонезії – досить спокійній країні, країні, яка об’єднує представників різних релігій та етнічних груп, але 12 жовтня 2002 року в результаті теракту на індонезійському острові Балі загинули люди з 21 країни світу. В пам’ять цих безвинних жертв, з метою нагадування всьому світу про необхідність боротися за мир, Міжнародним Комітетом миру по всьому світу встановлюються символи миру – Гонги Миру.

Як громадянин України, як людина, яка більше 15 років мешкає в цьому місті, я пишаюся тим, що саме Кременчук був обраний тим містом України, де встановлений Гонг Миру.

Близько 3 років наша Асоціація у співпраці з Посольством Республіки Індонезія в Україні, Міністерством закордонних справ України, та Міжнародним Комітетом Миру у Джакарті відпрацьовувала питання, пов’язані з відкриттям Гонгу Миру в нашому Кременчуці.

Близько 100 сторінок листування, телефонні дзвінки, участь в дискусіях, в зустрічах з молоддю, активістами народної дипломатії та професійними дипломатами за підтримки міської влади та Автозаводської ради вдалося вирішити це важливе питання.

І сьогодні наше місто стало членом міжнародної спільноти, яка об’єднує міста та держави, в яких встановлені Гонги Миру.

Шановні Друзі!

Я впевнений в тому, Кременчук стане центром, де будуть проводитись всеукраїнські та міжнародні форуми прихильників ідей миру, представників різних релігій, різних народів, що населяють нашу планету, а все це – шлях до єднання, до співробітництва, до знайомства з культурами інших народів, до розповсюдження позитивної інформації про нашу країну, формування сталого позитивного іміджу України за кордоном, а це і є завданням які стоять перед народною ті молодіжною дипломатією.

Я хотів би щиро подякувати керівникам шкіл, керівникам Центрів дитячої дипломатії за підтримку Руху молодіжної дипломатії. Повірте, шановні друзі, те, що Гонгу Миру встановлено саме в Кременчуці, є не тільки свідченням героїчної багатовікової історії нашого міста, але й в цьому є і особистий внесок кожного з присутніх.

Користуючись цією можливістю, дозвольте побажати всім успіхів у Вашій діяльності, здоров’я всім Вам і Миру на Землі!
22 вересня 2011 року Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Малайзія в Україні Його Високоповажність пан Чуа Теонг Бан, II секретар Посольства Азербайджанської Республіки в Україні пан Сабір Рзаєв, III секретар Посольства Російської Федерації в Україні пан Олександр Старков, консультант Торгового Представництва Російської Федерації в Україні пан Микола Костенко, керівник торгівельного відділу Посольства Малайзія в Україні пан Віталій Бойко, координатор проектів Посольства Королівства Швеція в Україні пан Олександр Машинець відвідали холдингову компанію «АвтоКрАЗ».

З гостями зустрівся Голова Правління ХК «АвтоКрАЗ» Сергій Сазонов та провідні спеціалісти компанії.

Гостям було представлено спеціалізовані класи у навчальному центрі, продемонстровано рекламно – інформаційні відеоматеріали.

Іноземних гостей також запросили до демонстраційного полігону де їм було продемонстровано можливості різних автомобілів, які випускає ХК «АвтоКрАЗ».

Гостей при відвіданні ХК «АвтоКрАЗ» супроводжували Президент АСМБР Андрій Мельник та помічник Президента АСМБР Антон Волох.

Цього ж дня Президент АСМБР Андрій Мельник зустрівся з заступником керівника дипломатичної місії, радником Посольства Республіки Куба в Україні паном Еміліо Певіда Пупо.

Кубинський дипломат перебував у Кременчуці на Крюковському вагонобудівному заводі. Після переговорів з керівництвом підприємства пан Еміліо Певіда Пупо відвідав офіс АСМБР.

Андрій Мельник докладно розповів про діяльність АСМБР, про підсумки Сьомої інвестиційно-інноваційної зустрічі «Кременчук – відкрите місто -2011».

Сторони обговорили напрямки співпраці між Посольством Республіки Куба в Україні та АСМБР в сфері розвитку народної та молодіжної дипломатії.

Пан Еміліо Певіда Пупо щиро привітав керівництво АСМБР з 15 річницею її діяльності.

В розмові взяв участь Перший віце-президент АСМБР Костянтин Брижаха.
22 вересня 2011 року відбулась VII Інвестиційно-інноваційна зустріч «Кременчук – відкрите місто». Захід відкрив Президент АСМБР Андрій Мельник.

В ході заходу виступили заступник міського голови Володимир Тараторін, заступник начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Полтавської облдержадміністрації Юрій Пасько.

Начальник управління економіки Микола Здойма представив презентацію економіки та інвестиційної зацікавленості міста Кременчука. Коротку презентацію можливостей Полтавського регіонального центру з інвестицій та розвитку представив директор центру Дмитро Лєта.

До програми заходу також був включений виступ експерта з питань інвестицій Едуарда Волкова та презентація Полтавської обласної асоціації інноваційного розвитку Голови Правління Олега Маренича та Голови ревізійної комісії Олександра Брикова.

В ході Інвестиційно-інноваційної зустрічі були також презентовані виступи іноземних гостей Посольств Республіки Індонезія, Малайзії, Азербайджанської Республіки, Російської Федерації, Швеції.

Директор ТОВ-підприємство «Ізумруд ЛТД» Марина Ліберанська презентувала можливості свого підприємства.

Завершився захід обговоренням виступів та панельними й індивідуальними зустрічами.
22 вересня 2011 року відбулась зустріч міського голови Кременчука Олега Бабаєва з дипломатами, які завітали до Кременчука на День міста.
На зустрічі були присутні Посол Республіки Індонезія в Україні пані Нінінг Сунінгсіх Рахадіат, Посол Малайзії в Україні пан Чуа Теонг Бан, керівник торгового відділу Посольства Малайзії в Україні пан Віталій Бойко, ІІ секретар Посольства Азербайджанської Республіки в Україні пан Сабір Рзаєв, ІІ секретар Посольства Республіки Індонезія в Україні пан Торанг Пакпахан, третій секретар Посольства Російської Федерації пан Олександр Старков, співробітник Торгового Представництва Російської Федерації в Україні пан Миколай Костенко, співробітник Посольства Швеції в Україні пан Олександр Машинець та інші.
В зустрічі також взяли участь заступник міського голови Володимир Тараторін, Президент АСМБР Андрій Мельник, Перший віце-президент АСМБР Костянтин Брижаха.

Олег Бабаєв розповів гостям про історію міста, про те чим Кременчук живе сьогодні, про перспективи його розвитку, проблеми та перспективи. Міський голова подякував всім за те, що вони приїхали привітати Кременчук та його мешканців з 440 річницею заснування міста. Особливі слова подяки міський голова висловив Послу Республіки Індонезії в Україні пані Нінінг Сунінгсіх Рахадіат за допомогу у встановленні в Кременчуці символу миру – Гонгу Миру.

Посол Індонезії запропонувала Олегу Бабаєву встановити побратимські зв’язки з одним із міст її країни. Пропозицію було позитивно сприйнято.

Після завершення зустрічі Олег Бабаєв вручив гостям подарунки з символікою міста, а ті в свою чергу подарували міському голові свої національні сувеніри.
Андрій Мельник висловив сердечну подяку всім, хто взяв участь або допоміг в організації святкування Дня Миру
У 1982 році у своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) як день загального припинення вогню і відмови від насильства.
Рік тому, 21 вересня 2010 року, за підтримки Посольства Республіки Індонезія в Україні, Кременчуцької влади та АСМБР, в місті Кременчуці було встановлено Гонг Миру.

Президент АСМБР, Голова Представництва Міжнародного Комітету Миру Андрій Мельник висловив сердечну подяку всім, хто взяв участь або допоміг в організації святкування Дня Миру та другої річниці встановлення Гонгу Миру в Кременчуці.

Ми прекрасно розуміємо, що Мир у всьому світі - ідеал, до якого повинні прагнути всі народи, всі розумні люди Землі.

Я щаслива людина, оскільки бачу як багато людей різного віку і національностей зібралося навколо Гонгу Миру, взяло участь у заходах в рамках VII Асамблеї юних дипломатів «Українська молодь за Мир»! Значить ми - однодумці! Значить ми за Мир!

Щиро дякую керівництву міста, поважним іноземним дипломатам, активістам руху молодіжної дипломатії, шановним ветеранам, представникам трудових колективів, активістам та працівникам апарату Асоціації за активну допомогу в підготовці та участь у зазначених заходах. Бажаю всім Миру, здоров’я, натхнення і щастя!
Керівництво Проекту ЄС «Підтримка наукоємних та інноваційних підприємств, а також трансфер технологій у бізнес в Україні» видало підсумкові сертифікати чотирьом співробітникам апарату АСМБР.

Сертифікати отримали Президент АСМБР Андрій Мельник, Перший віце-президент АСМБР Костянтин Брижаха, віце-президент АСМБР Олексій Цибуля та помічник Президента АСМБР Антон Волох.
Указані співробітники апарату АСМБР взяли участь у серії тренінгів та навчальних семінарів в рамках Проекту ЄС «Підтримка наукоємних та інноваційних підприємств, а також трансфер технологій у бізнес в Україні».
26 вересня 2011 року відбулась зустріч Президента АСМБР Андрія Мельника з Генеральним Консулом Республіки Польща в Харкові паном Яном Гранатом, в ході якої були обговорені питання, пов’язані з підготовкою поїздки офіційної делегації з міста Кременчука до міста-побратима Бидгощ.

Разом з членом АСМБР, відомим підприємцем Сергієм Варавою, Андрій Мельник відвідав виставку «Армія Генерала Андерса», яка була відкрита Генеральним Консулом Республіки Польща в Харкові у приміщені Палацу студентів Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. Крім того в урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь інші представники міста Кременчука (9 осіб) - вчителі, студенти, школярі, активісти руху народної дипломатії.

Видатна історична постать Польщі Генерал Владислав Андерс, його особисті подвиги, життя, страждання, висока громадянська та військова честь цієї людини – все це було відображено на цій виставці.
Аташе Посольства Російської Федерації в Україні взяв участь в міських урочистих заходах.


28 вересня 2011 року Аташе з політичних питань та гуманітарного співробітництва Посольства Російської Федерації в Україні Роберт Юрійович Литвищенко перебував у місті Кременчуці.
Роберт Юрійович у супроводі Президента АСМБР Андрія Васильовича Мельника зустрівся з Міським головою міста Кременчука Олегом Мейдановичем Бабаєвим та взяв участь в урочистому заході «Пам'ять про війну єднає», який відбувся в парку Миру.

Цей захід став одним з головних заходів масштабного проекту з однойменною назвою, який реалізується в Автозаводському районі міста Кременчука протягом останніх трьох років. Задля збереження пам’яті про війну та вивчення історії визволення міста в рамках цього проекту вісім шкіл району вивчали бойовий шлях тих 8-ми військових частин, яким за визволення Кременчука було присвоєно почесне найменування «Кременчуцьких». Протягом травня-вересня цього року юні пошуковці разом зі своїми педагогами відвідали міста в Росії, де були сформовані ці військові частини, зустрічалися там з ветеранами, обмінювалися досвідом пошукової роботи, та запросили російських друзів на 440-річчя Кременчука. Вони привезли з місць формування військових частин російську землю з тим, аби поєднати її з українською землею.

На ювілей до Кременчука окрім російського дипломата завітали 16 гостей із чотирьох регіонів Росії, де проходило формування військових частин: з Москви, з міста Ногінська Московської області, з міста Пєтушки Володимирівської області, та з міста Острогожськ Воронезської області. Серед них представники ветеранських організацій та місцевих державних адміністрацій.

На Алеї Слави Меморіального комплексу парку Мира кілька сотень кременчужан, які зібралися на урочистий мітинг пам’яті воїнів-переможців, прослухали голос Левітана з повідомлення Інформбюро про визволення Кременчука та відзначення військових частин, які брали участь в його штурмі. Потім з поздоровленням та словами пошани до ветеранів виступили мер міста Олег Бабаєв, голова Автозаводського районної ради Володимир Коваленко, аташе політичного відділу посольства Російської Федерації в Україні Роберт Литвищенко, заступник голови адміністрації міста Острогожськ Світлана Хатунцева.

Кульмінацією свята стала церемонія поєднання землі, привезеної із Росії, з кременчуцькою землею. Члени шкільних пошукових загонів із копіями Бойових прапорів тих військових частин, бойовий шлях яких вони вивчають, почергово виносили гільзи із російською землею, привезеною з місць формування цих частин, і висипали її на курган Слави Меморіалу. Гостям із Росії урочисто вручали капсули з землею, взятою на кременчуцьких братських могилах.

Дівчата в українських національних костюмах піднесли запалені свічки до меморіальних дошок. Хвилина мовчання. Військовий салют у пам'ять про загиблих визволителях. Після завершення урочистої церемонії до Меморіалу поклали квіти.

Ветерани війни та гості із Росії з задоволенням оглянули експонати Музею військової техніки під відкритим небом у парку Мира, подивилися дефіле військового оркестру 107-го Кременчуцького реактивного артилерійського полку, та разом сфотографувалися на пам'ять.

По завершенню урочистостей Аташе з політичних питань та гуманітарного співробітництва Посольства Російської Федерації в Україні Роберт Юрійович Литвищенко у супроводі віце-президента АСМБР Олексія Олександровича Цибулі завітали до Холдінгової компанії «АвтоКрАЗ» де ознайомились з роботою потужного підприємства машинобудівного комплексу України.

Закінчився візит російського дипломата до міста Кременчука відвіданням офісу Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку.
З 1 жовтня 2011 року стартує вікторина (конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Польща в межах Харківського консульського округу (області: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська і Запорізька)

1 жовтня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник відкрив черговий семестр в Школі основ підприємництва в контексті європейського вибору України при АСМБР.

За новими знаннями до офісу Асоціації завітали представники Кременчуцької ЗОШ № 3, Кременчуцької гімназії № 5 імені Т. Шевченка, Кременчуцької ЗОШ № 8, Кременчуцької ЗОШ № 20, Кременчуцького ліцею № 4, Кременчуцького ліцею інформаційних технологій № 30 імені Н. Шевченко, Кременчуцької ЗОШ № 31, Кременчуцької ЗОШ № 26.

В Школі основ підприємництва в контексті європейського вибору України викладатимуть спеціалісти АСМБР, Спілки підприємців Кременчука, викладачі вищих навчальних закладів Кременчука.

Серед курсів, які прослухають юні кременчужани: «Започаткування власної справи», «Історія Європейського Союзу», «Основи міжнародних відносин», «Основи психології», «Основи податкового законодавства» тощо.

Андрій Мельник від імені керівництва Асоціації привітав слухачів Школи і побажав їм успішного навчання.

Проведення Школи основ підприємництва є можливим завдяки фінансовій допомозі Міського фонду підтримки підприємництва.
4 жовтня 2011 року в офісі АСМБР відбувся черговий семінар для підприємців – початківців.

Вже традиційно семінар провела віце-президент АСМБР Алефтина Роман.

В семінарі взяли участь 12 підприємців-початківців.

Семінар проведено Спілкою підприємців міста Кременчука за фінансової допомоги Міського фонду підтримки підприємництва в рамках реалізації міської Програми сприяння розвитку підприємництва у місті Кременчуці на 2011-2012 роки.
5 жовтня 2011 року в офісі АСМБР відбулась зустріч Президента АСМБР Андрія Мельника з президентом Центру дитячої дипломатії "Індонезія - Україна" при Кременчуцькій загальноосвітній школі № 3 Валерієм Аксьоновим.

Цього ж дня Правління АСМБР підтримало ініціативу Центру дитячої дипломатії "Індонезія - Україна" при Кременчуцькій загальноосвітній школі № 3 про проведення Року Індонезії на базі цього навчального закладу.

Протягом 2011/2012 навчального року, в рамках "Року Індонезії" планується проведення низки заходів, зокрема, круглий стіл «Україна – Індонезія: 20 років дружби та співробітництва», конкурси плакатів, малюнків, майстер-класи, концерти, частування стравами індонезійської кухні тощо.

Секретаріат АСМБР.

________________________________________________________
Association for promotion of international business and development(APIBD)

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР)

Ассоциация содействия международному бизнесу и развитию (АСМБР)
Телефони: +38(0536) 79 16 03, +38(05366) 3 30 13

Факс: +38(0536) 79 16 02

Адреса: 39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Г. Жадова 12

URL: www.apibd.com

E-mail: info@apibd.com , melnik@apibd.com, forum@apibd.com

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Бюлетень асмбр випуск 10 (24) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

Бюлетень асмбр випуск 8 (22) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

Бюлетень асмбр випуск 12 (26) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

А. В. Мельник Президент асмбр
Журі Вікторини отримало 650 рефератів студентів та школярів з 23 регіонів України, 426 робіт допущено до участі у конкурсі

Наукове видання Економічна та соціальна географія Випуск 65
Авт друк арк Обл вид арк. Тир 300. Зам. №. Видавництво географічної літератури „Обрії Свідоцтво Держкомінформ України дк №23 від...

Бюлетень нових надходжень вересень
Основи методології та організації наукових досліджень : навч посіб. – К. Цул, 2010. – 352 с

Бюлетень нових надходжень
Асиметрії зовнішньоторговельних інтересів країн Європи : автореф дис канд екон наук: спец. 08. 00. 02 / А. А. Вірковська. Т. Тнеу,...

Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів Додаток до журналу «Україна:...
Введення інституту префектів в Україні: користь чи загроза для місцевого самоврядування 6

Бюлетень нових надходжень
Державне регулювання ринку страхових послуг в Україні : автореф дис канд екон наук : спец. 08. 00. 03 / О. В. Білаш. –– Львів : лну...

Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів Додаток до журналу «Україна:...
Во всем мире в 4-5 странах есть антикоррупционные суды, и это не страны Европы [Електронний ресурс]. – Режим доступу : 9База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка