Пошук по сайту


Бюлетень асмбр випуск 12 (26) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень асмбр»

Бюлетень асмбр випуск 12 (26) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень асмбр»

БЮЛЕТЕНЬ АСМБР
Випуск 12 (26)
Шановні друзі, колеги, партнери!
Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень АСМБР».

В ньому ви знайдете новини Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, інформацію про наші проекти та поточну діяльність.
1 грудня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник зустрівся з активом Центру дитячої дипломатії загальноосвітньої школи №10 презентацію діяльності Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку.

Зустріч тривала 2 години і проходила в офісі АСМБР. У зустрічі також брали участь Перші віце-президенти АСМБР Тетяна Мельник і Роман Каць.

В рамках зустрічі керівник Асоціації розповів юним дипломатам про ті проекти, які вже з успіхом реалізовані АСМБР, про найбільш дієві центри дитячої дипломатії та про плани на 2012 рік. Також мова йшла про ті можливості, які відкриваються перед молоддю, що виявляє бажання вчитися навичкам народної дипломатії, активно працює над собою.

Зі свого боку шкільні активісти задали кілька важливих питань щодо підвищення ефективності діяльності свого Центру і отримали на них відповіді і важливі поради.

Андрій Мельник наголосив, що для сучасної молодої людини в умовах глобалізованого світу є важливим не лише добра освіта, знання кількох іноземних мов, але й толерантність, різносторонність поглядів, інтелігентність, повага до інших культур, традицій та релігій.

Окремою темою під час розмови були перспективи, які відкриваються перед нашою країною проведення 19 грудня 2011 року в м. Києві Саміту «Україна-ЄС». Президент АСМБР наголосив на тому, що для нашої країни наступає момент великих позитивних змін, реформ та випробувань.

В зв'язку з підготовкою молодіжного саміту "Україна - ЄС" (22 грудня 2011, м. Кременчук) Андрій Мельник запросив юних дипломатів школи № 10 взяти участь у заході.


Цього ж дня представники АСМБР презентували проект «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці» директору Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Нападайло В.І.

Під час зустрічі Президент АСМБР Андрій Мельник розповів про мету і задачі проекту, наголосив на важливості міжсекторної (сектору влади, бізнесу і громадського сектору) співпраці у напрямку вирішення проблеми зарплат «у конвертах» і легального працевлаштування найманих працівників м. Кременчука. Окремо обговорювалася тема телефонної «Гарячої лінії».

Учасники зустрічі обговорили шляхи підвищення ефективності інформаційної кампанії в рамках проекту, яка спрямована на роботодавців і найманих працівників. Президент АСМБР також повідомив, що Польща та інші європейські країни, що стали на шлях демократичного розвитку, починали успішно вирішувати зазначену вище проблему з інформування населення. При цьому використовувалися передові інформаційні технології, а до розробки соціальної реклами залучалися зірки шоу-бізнесу, спорту, кіно.

Директор Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Володимир Нападайло повідомив, що у мешканців міста і району з’являється розуміння того, що пенсія і соціальних захист залежить від стажу та від виплат у соціальні фонди, що байдужих до проблеми зарплат у «конвертах» і нелегального працевлаштування стає менше, що підприємці все більше легалізують свої доходи і менше порушують трудове законодавство. Він також наголосив, що новий закон, який знаходиться на розгляді Верховної Ради України і регламентує питання заробітної плати, буде досконалішим і санкції по відношенню до порушників будуть значно суворішими, ніж це є зараз.
2 грудня 2011 року відбулась зустріч Президента АСМБР Андрія Мельника з Першим віце-мером Кременчука Андрієм Погрібним. Андрій Мельник детально проінформував керівника міста про поточну діяльність Асоціації, обговорено хід реалізації проекту «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці».

Учасники розмови також торкнулися питання, пов’язаного зі співробітництвом між містами-побратимами Кременчук та Бидгощ, з підготовкою проведення загальноміського семінару «До Вас прийшла перевірка», який розрахований на підприємців Кременчука.

Розглянуті питання, пов’язані з навчанням кременчуцької молоді у Вищій школі економіки (Університеті економіки в м. Бидгощ).

Також Андрій Мельник зустрівся з начальником Управління економіки Миколою Здоймою.

В цей же день представники АСМБР презентували проект «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці» заступнику прокурора м. Кременчука Олені Гольдіновій.

Під час зустрічі Президент АСМБР Андрій Мельник про основні напрямки діяльності АСМБР у поточному році, розповів про мету і задачі проекту, наголосив на важливості співпраці всіх зацікавлених сторін у напрямку вирішення проблеми зарплат «у конвертах» і легального працевлаштування. Він також зробив акцент на доцільності участі представників правоохоронних структур міста у проектних заходах: прес-конференціях, фокус-групах, круглому столі тощо.

Представники АСМБР також заявили, що збираються глибоко вивчити позицію роботодавців міста щодо зазначеної вище проблеми і для цього планують провести конференцію підприємців Кременчука, хоча це і не передбачено робочим планом проекту.

Учасники зустрічі обговорили шляхи підвищення ефективності інформаційної кампанії в рамках проекту, яка спрямована на роботодавців і найманих працівників. Президент АСМБР також повідомив, що Польща та інші європейські країни, що стали на шлях демократичного розвитку, починали успішно вирішувати зазначену вище проблему з інформування населення.

Заступник прокурора м. Кременчука Олена Гольдінова виявила зацікавленість щодо теми реалізації проекту і повідомила, що підняті проектом питання потребують серйозного розгляду і додаткових консультацій. Також з числа працівників прокуратури вона призначила відповідальну особу за стосунки з АСМБР під час реалізації проекту.
***
Проект «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці» реалізується в рамках конкурсу грантів Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Цей документ був виданий в ході реалізації проекту «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці» в рамках конкурсу грантів Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст цього документу повну відповідальність несе АСМБР, і за жодних обставин він не може вважатися таким, що відображає позицію Дніпропетровської міської громадської організації «Жіночий інформаційно-координаційний центр» та Європейського Союзу.
3 грудня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник, Перший віце-президент АСМБР Сергій Перепелятник та головний лікар міської лікарні № 3 Вадим Українець обговорили питання міжнародної співпраці в галузі медицини.

Міська багатопрофільна лікарня № 3 зацікавлена розвивати співпрацю з шпиталем міста Бидгощ.
Міжнародний Комітет Миру (Джакарта) продовжує повноваження Андрія Мельника як голови Представництва в Україні
06 грудня 2011 року отримано лист про продовження повноваження голови Представництва Міжнародного Комітету Миру (Джакарта) Президента АСМБР Андрія Мельника до грудня 2013 року.
Лист підписаний головою Міжнародного Комітету Миру паном Джуйото Сунтані.
6 грудня 2011 року в офісі АСМБР відбувся черговий семінар для підприємців – початківців. Традиційно семінар провела віце-президент АСМБР Алефтина Роман. В семінарі взяли участь 15 підприємців-початківців. Семінар проведено Спілкою підприємців міста Кременчука за фінансової допомоги Міського фонду підтримки підприємництва в рамках реалізації міської Програми сприяння розвитку підприємництва у місті Кременчуці на 2011-2012 роки.

Цього ж дня, о 13.00 в офісі АСМБР відбулась прес-конференція в рамках реалізації проекту «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці». Зазначени проект реалізується Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку з листопада поточного року в рамках конкурсу грантів Дніпропетровської ГО «Жіночий інформаційно-координаційний центр» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У прес-конференції взяли участь Президент АСМБР Андрій Мельник, І віце-президент, проектний директор АСМБР Роман Каць, І віце-президент, програмний директор АСМБР Костянтин Брижаха, заступник прокурора м. Кременчука Олена Гольдінова, помічник прокурора Ірина Куценко, начальник Управління економіки Кременчуцького міськвиконкому Микола Здойма, в.о. начальника управління оподаткування фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ Юлія Пожилова, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Тетяна Машаріна, представники ЗМІ.

Очільники Асоціації презентували Проект, коротко розповіли присутнім про плани робіт в рамках реалізації проекту. Надалі учасники прес-конференції виступили з невеликими інформаційними довідками про ту роботу, яка вже проводиться в місті з метою вирішення проблеми нелегального працевлаштування трудящих міста та виплати їм зарплат «у конвертах». Зокрема Микола Здойма зазначив, що при виконкомі Кременчуцької міської ради створено робочу групу з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, до складу якої входять працівники виконкому, податкової інспекції, інспекції праці, департаменту праці, центра зайнятості та районних пенсійних фондів. Протягом 2011 року робочою групою проведено 44 спільних рейди, в ході яких проведено перевірку 503 суб’єктів господарської діяльності та виявлено 238 неоформлених працівників. За результатами проведених перевірок та виявленими порушеннями прийнято відповідні профілактичні та запобіжні заходи. Також в своїй промові Микола Здойма наголосив на важливості та актуальності проблематики проекту, зважаючи на те, що, по-перше, легалізація захищає майбутнє найманих працівників та дає їм певні соціальні гарантії, а, по-друге, зважаючи на те що місцевий бюджет на 72% формується з податків з доходів фізичних осіб, то офіційне працевлаштування та офіційна виплата заробітніх плат працівникам поступпово збільшать надходження до місцевого бюджету та дозволять міській владі більш ефективно вирішувати актуальні проблеми територіальної громади міста.

В свою чергу заступник прокурора міста Олена Гольдінова повідомила про кримінальну і адміністративну відповідальність щодо порушення трудового і податкового законодавства, відмітила, що населення міста все більше довіряє громадським організаціям, які пропонують послуги із захисту прав та представництва інтересів, серед цих організацій і АСМБР. Також було повідомлено, що в Україні до 35-40% бізнесу необхідно виводити «з тіні», на що представник газети «Програма Плюс» Олександр Курилов зазначив, що ця ситуація говорить про необхідність підвищення соціальної відповідальності українського бізнесу.

На закінчення заходу Президент АСМБР Андрій Мельник повідомив присутнім, що в більшості країн світу, як зокрема в Польщі, починали вирішувати проблему зарплат «у конвертах» з проведення широкої інформаційної роботи з населенням, то ж АСМБР, беручи до уваги позитивний досвід інших країн світу, виступає ініціатором суспільного діалогу та започатковує інформаційну та адвокаційну (громадське представництво) кампанії. У цьому питанні ведучу роль має відіграти позиція підприємців міста та їх об’єднань.

7 грудня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник перебував у Генеральному консульстві Польщі в Харкові. В рамках зустрічі очільник АСМБР передав кращі роботи вікторини з історії, географії, економіки та культури Польщі на розгляд Генерального консульства Республіки Польща в Харкові.
8 грудня 2011 року в офісі АСМБР розпочались курси польської мови.
Десять учнів, які в майбутньому планують навчатись в Польщі, приступили до занять.

12 грудня 2011 року юні дипломати з Кременчуцького колегіуму № 25 відвідали Посольство Словацької Республіки та Посольство Палестини в Україні.
Гостей з Кременчука зустрів Третій секретар Посольства пан Віктор Петрашовскі. Президент АСМБР Андрій Мельник розповів словацькому дипломату про місто Кременчук,про його промисловий та культурний потенціал, та представив делегацію Центру дитячої дипломатії Кременчуцького колегіуму № 25.

Пан Третій секретар ознайомив членів делегації з культурою, географією, традиціями Словацької Республіки. Потім словацький дипломат відповів на численні запитання юних дипломатів. Зустріч закінчилась традиційним фотографуванням на згадку.

Цього ж дня, юні дипломати з Кременчуцького Колегіуму №25, на чолі з Президентом АСМБР Андрієм Мельником, побували в Посольстві Палестини в Україні.

Гостей з міста Кременчука зустрічав особисто Надзвичайний та Повноважний Посол Палестини в Україні Його Високоповажність, доктор Мохаммед Касем Аль-Асаад.

Пан Посол щиро привітав юних дипломатів, відзначив важливість даної зустрічі та підкреслив велике значення народної дипломатії для сучасних міжнародних відносин.

Президент АСМБР Андрій Мельник від імені делегації привітав пана Посла, представив учасників делегації та коротко ознайомив з містом Кременчуком.

Надалі пан Посол дуже емоційно і відкрито розповів про свою країну: про її продавню історію, релігію та традиції. "Палестина - країна трьох Великих релігій : Мусульманства, Християнства та Іудаїзму, це країна, яка зацікавлена жити в мирі та у співробітництві з іншими народами світу", - підкреслив пан Посол. Палестина зацікавлена зберегти свою територію та отримати визнання в світі, як незалежна держава.

У ході зустрічі відбулася тепла і дружня розмова. Гості з Кременчука подарували пану Послу сувеніри на згадку про зустріч, а учениця Кременчуцького колегіуму №25 Руслана Крутась продемонструвала акробатичний етюд, чим вразила поважних дипломатів.

Наприкінці зустрічі юні дипломати отримали сувеніри на згадку та традиційно сфотографувались.
13 грудня 2011 року в місті Києві, в приміщенні Дипломатичної академії при МЗС України відбулась Міжнародна конференція «Народна дипломатія як фактор розвитку громадянського суспільства». В роботі конференції взяли участь кадрові дипломати, слухачі Дипломатичної академії України при МЗС України, представники неурядових громадських організацій та науковці.

В рамках конференції обговорено рівень причетності представників громадського сектору до народної дипломатії, її впливу на розвиток громадянського суспільства в Україні, зроблено спробу визначити сфери та дати оцінки застосуванню народної дипломатії у громадянському суспільстві.

Відкрив конференцію Ректор Дипломатичної академії України при МЗС України, Надзвичайний та Повноважний Посол України, доктор історичних наук, професор Борис Гуменюк.

Учасників привітали Його Високоповажність пан Ельведал Фредріксен, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні, Народний Депутат України, керівник Інституту демократії та соціальних процесів Віталій Шибко, Міністр закордонних справ України (1994-1998 рр.) Геннадій Удовенко.

На конференції виступили Президент Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії «Європейська Україна» В’ячеслав Буденко, професор, доктор політичних наук Людмила Чекаленко, Надзвичайний та Повноважний Посол України, кандидат історичних наук Іван Майдан, Президент АСМБР Андрій Мельник, завідувач відділу всесвітньої історії та міжнародних відносин Інституту історії України НАН України, доктор історичних наук, професор Степан Віднянський, начальник відділу Департаменту інформаційної політики МЗС України, секретар Громадської Ради при МЗС України Євген Конопацький, секретар Постійної делегації ВР України в ПАРЄ Олена Луканюк та інші.

За пропозицію В’ячеслава Буденка та Андрія Мельника прийнято рішення про створення координаційної ради з розвитку народної дипломатії в Україні, підтримано пропозицію щодо навчання керівників організацій громадянського суспільства, які займаються розвитком народної дипломатії.
13 грудня 2011 року в офісі Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку відбулась зустріч керівництва Асоціації з молодіжними лідерами та представниками органів влади з районів Полтавської та Черкаської областей.

З гостями зустрілися І віце-президент, виконавчий директор АСМБР Тетяна Мельник та І віце-президент, програмний директор АСМБР Костянтин Брижаха.

Під час зустрічі керівники АСМБР ознайомили гостей з діяльністю організації, коротко розповіли присутнім про деякі проекти та програми Асоціації, відповіли на запитання.

Зустріч було проведено на прохання голови Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій Світлани Пищити в рамках реалізації проекту «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей».
14 грудня 2011 року відбулась зустріч Президента АСМБР, Голови Комітету з питань співпраці з ООН та іншими міжнародними організаціями Громадської Ради при МЗС України Андрія Мельника з директором Департаменту співпраці з ООН та іншими міжнародними організаціями Сергієм Кислицею та заступником директора цього ж Департаменту Євгенією Філіпенко.

Обговорені питання, пов’язані з роботою Комітету та його взаємодією з МЗС.

Сергій Кислиця зосередив увагу керівника Комітету на тих питаннях, які цікавлять Департамент.

Андрій Мельник зазначив, що діяльність Комітету буде таким чином, щоб вона була корисною для МЗС.

Цього ж дня у приміщенні Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулось засідання Президії Української Ради Миру під головуванням Леоніда Макаровича Кравчука.

На поважне зібрання було запрошено Президента Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Мельника Андрія Васильовича.

У засіданні взяли участь: Кравчук Леонід Макарович - Перший Президент незалежної України , Герой України, Голова Української Ради Миру (УРМ); Новохацький Володимир Дмитрович - Заступник Голови УРМ – директор з організації статутної та фінансової діяльності, кандидат політичних наук; Гавриленко Ігор Володимирович - Заслужений працівник транспорту України; Губерський Леонід Васильович - Ректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Герой України, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, академік НАПН України, член-кореспондент АПН України, Заслужений працівник освіти України, Надзвичайний і Повноважний Посол; Князевич Василь Михайлович - Кандидат медичних наук, Заслужений лікар України; Кремень Василь Григорович - академік НАН України, Президент Академії Педагогічних наук, президент товариства "Знання"; Крючков Георгій Корнійович - Народний депутат України ІІІ та IVскликань, виконавчий секретар громадсько-політичного об’єднання «Український Форум»; Цибух Валерій Іванович - Надзвичайний і Повноважний Посол України; Щербак Юрій Миколайович - Радник Голови Верховної Ради України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, письменник; та інші.

Першим питанням порядку денного засідання розглядались клопотання про прийняття до складу Української Ради Миру на правах колективного члена трьох організацій.

Леонідом Макаровичем Кравчуком, першою було запропоновано розглянути кандидатуру Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку. Перед поважним зібранням з промовою виступив Президент АСМБР Андрій Васильович Мельник, який розповів про діяльність Асоціації. В обговоренні виступили Новохацький Володимир Дмитрович та Цибух Валерій Іванович яким добре відома діяльність АСМБР. Під час голосування пропозицію про прийняття АСМБР до складу Української Ради Миру на правах колективного члена було підтримано одноголосно.

Тож Кравчук Леонід Макарович, як Голова Української Ради Миру вручив Президенту АСМБР Мельнику Андрію Васильовичу відповідний сертифікат Української Ради Миру.

Надалі було розглянуто ряд інших питань, зокрема питання результатів діяльності УРМ у 2011 році.

Одночасно Президією Української ради Миру було прийнято одностайне рішення про підтримку проектів та програм Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку та надання їм патронату УРМ. На даний час це черговий Проект АСМБР «Польський досвід реформ та розвитку європейських традицій» та зібрання книжок для бібліотечки Почесного консульства України в Бидгощі (Республіка Польща).
20 грудня 2011 року у великій залі виконкому Кременчуцької міської ради за модераторства Президента АСМБР Андрія Мельника провели загальноміський семінар на тему: «До Вас прийшла перевірка перезавантаження 2012 р.». До участі у ньому запросили підприємців, бухгалтерів і керівників підприємств малого та середнього бізнесу, а також тих, хто бажає започаткувати власну справу.

Відкрив семінар перший заступник міського голови Андрій Погрібний . Вітаючи підприємців Андрій Михайлович зазначив, що малий бізнес і підприємництво займають важливе місце у соціально-економічному розвитку держави, у тому числі міста. Наразі його перевагами є мобільність, швидка адаптація, використання інновацій та новітніх технологій, саме завдяки цим чинникам мікробізнес має певні можливості для свого розвитку в умовах ринкової економіки. Проте Андрій Погрібний зауважив, що паралельно з цими перевагами, мікробізнес потребує всебічної підтримки з боку держави. Розуміючи це, міська влада Кременчука дотримується політики підтримки малого бізнесу та підприємництва, котрі на сьогоднішній момент є значущим сегментом економіки.

Перший віце-мер відмітив, що протягом поточного року Фондом підтримки підприємництва постійно проводилася інформаційно-консультативна робота. Вона була спрямована на опанування кременчуцькими підприємцями змін у законодавстві, яке регламентує підприємницьку діяльність у державі. За словами Андрія Погрібного, перевага надавалася саме цьому напрямку, оскільки тисячі чинних нормативно-правових актів не просто опанувати пересічному підприємцю. Тільки на проведення таких заходів цього року із міського бюджету було виділено 200 тисяч гривень. Керівник міста відмітив, що наступного року цю суму планується збільшити приблизно вдвічі.

Також протягом 2011 року у Кременчуці працював постійно діючий семінар «Основи підприємницької діяльності», де підприємців – початківців знайомили із азами та основами підприємницької справи. Поточного року слухачами 12 таких семінарів стало 178 кременчужан, 87 з них відкрили власну справу. Крім того, у 2011 році з кременчуцькими підприємцями проводилися навчальні семінари, які містили в собі інформацію щодо надання конкретних ідей у веденні бізнесу, проводилися інформаційно-консультативні семінари з питань внесення змін у законодавчій базі. Як приклад, назвав семінар за участю Оксани Продан – голови Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», під час якого обговорювався Податковий Кодекс України.

Перший заступник міського голови Андрій Погрібний зауважив, що обиравши тему сьогоднішнього семінару, вирішили зупинитися на проблемах, пов’язаних із перевірками. Тому до діалогу із кременчуцькими підприємцями запросили фахівців контролюючих органів, які у них беруть безпосередню участь. Протягом всієї зустрічі представникам мікробізнесу міста надавали роз’яснення законодавчої бази, яка регламентує їх діяльність; детально зупинилися на правах суб’єктів господарювання, які підпали під перевірку, а також на обов’язках перевіряльників; відпрацювали алгоритм дій керівників підприємств, до яких з метою перевірки прийшли представники контролюючих органів.

Перед кременчуцькими підприємцями виступили: начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Людмила Жорняк, директор ТОВ «Юрбізнесконсалтинг» Володимир Тищенко, начальник відділу масово –роз’яснювальної роботи та звернень громадян Кременчуцької ОДПІ Яна Капліна, начальник КРВ управління пенсійного фонду України в м. Кременчуці Ольга Нагоша, директор ТОВ «Аудиторська фірма «Фінанси. Бізнес. Аудит» Олена Іванова.

Всього в заході взяло участь 210 підприємців, бухгалтерів та керівників малих підприємств.

Всі учасники отримали роздаткові інформаційні матеріали, підготовлені АСМБР та Спілкою підприємців Кременчука.
21 грудня 2011 року у Полтавській облдержадміністрації (ОДА) було проведено семінар-тренінг «Використання механізмів державно-приватного партнерства у формуванні сприятливого підприємницького становища». У заході брали участь представники галузевих управлінь ОДА, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організації, бізнесу та ЗМІ з різних населених пунктів Полтавщини. Учасником заходу від АСМБР був Перший віце-президент, директор департаменту місцевого та регіонального розвитку АСМБР Роман Каць.
22 грудня 2011 року Кременчуці відбувся ІІ Молодіжний саміт «Україна - ЄС». Молодіжний саміт проводиться в Кременчуці вдруге.

Перший саміт було проведено два роки тому і він був присвячений тематиці «Україна – ГУАМ». Після Саміту «Україна - ЄС», який пройшов в м. Києві, 19 грудня 2011 року, юні народні дипломати з Полтавщини та Дніпропетровщини на запрошення Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) 22 грудня 2011 року, в День працівників української дипломатичної служби, зібрались в Кременчуцькому ліцеї № 11.

Захід відкрився яскравою музично – хореографічною композицією, підготовленою юними талантами Кременчуцького ліцею № 11.

До присутніх звернувся Президент АСМБР Андрій Мельник.

Відкриваючи захід, керівник АСМБР щиро подякував владі м. Кременчука, особисто Олегу Мейдановичу Бабаєву, меру міста, за постійну увагу до розвитку молодіжної дипломатії та сприяння діяльності євроклубів та центрів дитячої дипломатії в місті. До речі, учасники саміту з інших міст відмічали високий рівень роботи євроклубів і центрів дитячої дипломатії в Кременчуці.

Андрій Мельник сердечно подякував керівництву міського управління освіти за постійну підтримку руху молодіжної дипломатії.

З відкриттям ІІ Молодіжного саміту «Україна - ЄС» присутніх привітали директор Кременчуцького ліцею № 11 Наталія Бикова та головний спеціаліст міського управління освіти, віце-президент АСМБР Ігор Процько.

Після перегляду підсумкового відеоролику про Саміт «Україна – ЄС», який напередодні відбувся в місті Києві та проходив на вищому рівні, учасники молодіжного саміту заслухали декілька доповідей.

З основною доповіддю виступив Андрій Мельник.

Керівник АСМБР проаналізував підсумки саміту, що відбувся в м. Києві 19 грудня 2011 року.

Саміт, що відбувся – це певний успіх української дипломатії та України в цілому. По-перше, прийнята загальна декларація, зазначив А. В. Мельник. Завершення переговорів про асоціацію з ЄС визначає плани подальшої роботи по досягненню цієї мети.

Доповідач дав пояснення низці термінів, таких як «асоціація з ЄС», «Імплементація норм міжнародного права», «парафування» тощо.

Керівник Асоціації відмітив важливість проведення реформ для подальшого просування України в напрямку приєднання до ЄС. Наша держава повинна стати на шлях реформування судової системи, боротьби з корупцією, формування громадянського суспільства в Україні. Треба активно проводити заходи, направленні на подальшу демократизацію суспільства, а це буде наближати нас до головної мети – вступу до Європейського Союзу.

Надалі перед учасниками виступили представники центрів дитячої дипломатії та євроклубів Кременчуцької гімназії №5, Кременчуцької ЗОШ №9, Кременчуцького колегіуму №25, Розсошенської гімназії, Кременчуцької ЗОШ №31, Кременчуцької ЗОШ №3. Президент АСМБР Андрій Мельник, Перший віце-президент Костянтин Брижаха та віце-президент АСМБР Ігор Процько вручили Почесні грамоти Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку активним учасникам руху молодіжної дипломатії, кращим центрам та євроклубам, а також сертифікати учасників саміту представникам делегацій.

Підводячи підсумки ІІ Молодіжного саміту Андрій Мельник зазначив, що він вважає всіх присутніх в залі представників молоді майбутньою елітою України. Ви цікавитесь політикою, берете активну участь в процесах євроінтеграції, зазначив Президент АСМБР, і це зрозуміло, і так повинно бути, бо вам жити в новій європейській Україні!

Андрій Васильович побажав всім учасникам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, натхнення і творчої наснаги.

Всього у заході взяли участь 78 представників центрів молодіжної дипломатії та євроклубів.

Організаторами заходу виступили Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку та Управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
23 грудня 2011 року Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «Європейська Україна» В’ячеслав Буденко та Президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Андрій Мельник домовились про підписання Меморандуму про співпрацю.

Документ передбачає, зокрема, що Місія всіляко сприятиме виконанню Статутних завдань Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, а АСМБР, у свою чергу, підтримуватиме ініціативи Місії, що спрямовані на виконання Статутних завдань Місії.

Сторони спільно з представниками Місії та АСМБР розроблюватимуть спільні програми та проекти, що спрямовані на формування позитивного іміджу України, Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «Європейська Україна» та АСМБР в Європі та у світі.
23 грудня 2011 року відбувся урочистий прийом, присвячений 15-річчю АСМБР та підсумкам 2011 року. Для участі у заході були запрошені працівники та активісти Асоціації різних років.

Вітаючи присутніх, Президент АСМБР Андрій Мельник подякував присутнім за плідну роботу в апараті Асоціації та активну участь у діяльності Асоціації на громадських засадах.

Від імені Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Автозаводської районної та Крюківської районної в місті Кременчуці рад були вручені Почесні грамоти. Президент АСМБР також вручив Почесні грамоти АСМБР за активну громадську діяльність та з нагоди 15-річчя АСМБР всім колишнім працівникам апарату Асоціації. Андрій Мельник побажав присутнім міцного здоровя, наснаги, успіхів у діяльності, благополуччя.

Захід пройшов на високому рівні в теплій дружній обстановці.
24 грудня 2011 року в офісі АСМБР в урочистій обстановці Президент АСМБР Андрій Мельник вручив сертифікати слухачам «Школи основ підприємництва в контексті європейського вибору України».

Сертифікати отримав 21 слухач.

Кожен із них протягом семестру (з вересня по грудень включно) навчався основам підприємництва, основам психології, вивчав структуру Євросоюзу, тощо.

Викладання в Школі вели спеціалісти АСМБР та Спілки підприємців Кременчука, викладачі Кременчуцьких вищих навчальних закладів, відомі підприємці міста. Головне завдання Школи – дати інформацію молоді про підприємництво, знання про механізми започаткування власної справи, принципи підготовки бізнес-планів, про європейський досвід економічних реформ та розвиток малого та середнього бізнесу, тощо.

Школа основ підприємництва в контексті європейського вибору України їснує завдяки підтримки з боку Кременчуцької міської ради та Міського фонду підтримки підприємництва. Велику методичну допомогу Школі надає управління освіти Кременчуцької міської ради та кременчуцькі вищи.
26 грудня 2011 року на базі Обласного комунального інформаційного агентства «Новини Полтавщини» відбулась прес-конференція для презентації громаді області проекту «Кампанія громадського представництва прав трудящих м. Кременчука на легальне працевлаштування і оплату праці». Цей проект реалізує «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку» (АСМБР) з листопада поточного року.

У прес-конференції взяли участь Президент АСМБР Андрій Мельник, І віце-президент АСМБР, координатор проекту Роман Каць, І віце-президент, програмний директор АСМБР Костянтин Брижаха, помічник Президента АСМБР Антон Волох, представники обласних ЗМІ.

Представники АСМБР презентували Проект, коротко розповіли присутнім про реалізовану діяльність, про плани робіт в рамках його реалізації на 2012 рік. Учасники прес-конференції виступили з інформаційними довідками про ту роботу, яка вже проводиться у Кременчуці з метою вирішення проблеми нелегального працевлаштування трудящих міста та виплати їм зарплат «у конвертах».

Учасники прес-конференції наголосили на тому, що, по-перше, легалізація захищає майбутнє найманих працівників та дає їм певні соціальні гарантії, а, по-друге, зважаючи на те, що місцеві бюджети більш ніж на 60-70% формуються з податків з доходів фізичних осіб, то офіційне працевлаштування та офіційна виплата заробітних плат працівникам поступово збільшать надходження до місцевих бюджетів та дозволять владі більш ефективно вирішувати актуальні проблеми територіальних громад.

Представники АСМБР повідомили про кримінальну і адміністративну відповідальність щодо порушення трудового і податкового законодавства. Також було повідомлено, що в Україні до 35-40% бізнесу необхідно виводити «з тіні».

Президент АСМБР Андрій Мельник повідомив присутнім, що в більшості країн Європи, зокрема, в Польщі, починали вирішувати проблему зарплат «у конвертах» з проведення широкої інформаційної роботи з населенням, то ж АСМБР, беручи до уваги позитивний досвід інших країн світу, виступає ініціатором суспільного діалогу та реалізує інформаційну та адвокаційну (громадське представництво) кампанії у м. Кременчук. У цьому питанні провідну роль має відіграти позиція підприємців та їх об’єднань.

Журналістів цікавили наступні питання: результати реалізації проекту, рівень підтримки проекту і діяльності АСМБР з боку кременчуцької влади та міського голови Олега Бабаєва, рівень оподаткування польських бізнесменів у порівнянні з українськими підприємцями.
29 грудня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник перебував у службовому відрядженні в місті Харкові. В рамках відрядження відбулась зустріч з Генеральним консулом Польщі в Харкові паном Яном Гранатом та віце-консулом пані Анітою Сташкевич.

Очільник АСМБР докладно розповів про діяльність Асоціації у 2011 році та про плани на 2012 рік.

Андрій Мельник вручив пану Генеральному консулу лист від Голови Міжнародного Комітету Миру пана Джуйото Сунтані про продовження своїх повноважень, як Голови представництва Міжнародного Комітету Миру в Україні до грудня 2013 року.

Також сторони обговорили питання, пов’язані з організацією вручення дипломів та нагород переможцям вікторини з історії, культури, географії та економіки Республіки Польща.
Секретаріат АСМБР.

________________________________________________________
Association for promotion of international business and development(APIBD)

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР)

Ассоциация содействия международному бизнесу и развитию (АСМБР)
Телефони: +38(0536) 79 16 03, +38(05366) 3 30 13

Факс: +38(0536) 79 16 02

Адреса: 39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Г. Жадова 12

URL: www.apibd.com

E-mail: info@apibd.com , melnik@apibd.com, forum@apibd.com

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Бюлетень асмбр випуск 10 (24) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

Бюлетень асмбр випуск 8 (22) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

Бюлетень асмбр випуск 9 (23) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

А. В. Мельник Президент асмбр
Журі Вікторини отримало 650 рефератів студентів та школярів з 23 регіонів України, 426 робіт допущено до участі у конкурсі

Наукове видання Економічна та соціальна географія Випуск 65
Авт друк арк Обл вид арк. Тир 300. Зам. №. Видавництво географічної літератури „Обрії Свідоцтво Держкомінформ України дк №23 від...

Бюлетень нових надходжень вересень
Основи методології та організації наукових досліджень : навч посіб. – К. Цул, 2010. – 352 с

Бюлетень нових надходжень
Асиметрії зовнішньоторговельних інтересів країн Європи : автореф дис канд екон наук: спец. 08. 00. 02 / А. А. Вірковська. Т. Тнеу,...

Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів Додаток до журналу «Україна:...
Введення інституту префектів в Україні: користь чи загроза для місцевого самоврядування 6

Бюлетень нових надходжень
Державне регулювання ринку страхових послуг в Україні : автореф дис канд екон наук : спец. 08. 00. 03 / О. В. Білаш. –– Львів : лну...

Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів Додаток до журналу «Україна:...
Во всем мире в 4-5 странах есть антикоррупционные суды, и это не страны Европы [Електронний ресурс]. – Режим доступу : 9База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка