Пошук по сайту


Бюлетень асмбр випуск 10 (24) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень асмбр»

Бюлетень асмбр випуск 10 (24) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень асмбр»

БЮЛЕТЕНЬ АСМБР
Випуск 10 (24)
Шановні друзі, колеги, партнери!
Хотіли би запропонувати Вам новий україномовний випуск електронного видання нашої Асоціації «Бюлетень АСМБР».

В ньому ви знайдете новини Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, інформацію про наші проекти та поточну діяльність.
6 жовтня 2011 року Перший віце-президент АСМБР Тетяна Мельник відкрила семінар «Стандарти ефективних продаж», який провів Центр з розвитку персоналу

Семінар проводили фахівці Центру з розвитку персоналу.

Тренінг був розрахований на співробітників в галузі торгівлі. Семінар проводився за фінансової підтримки Міського фонду розвитку підприємництва.
Цього ж дня І віце-президент АСМБР, виконавчий директор Спілки підприємців Кременчука Костянтин Брижаха взяв участь у роботі робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та прискореного перегляду регуляторних актів.

Робочою групою розглянуто низку регуляторних актів, деякі з яких, за результатами розгляду, було запропоновано винести на розгляд сесії Кременчуцької міської ради.
07 жовтня 2011 року в приміщенні Полтавської обласної ради відбулась зустріч Першого заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Онищенка з представниками керівництва та активу АСМБР, на чолі з Президентом АСМБР Андрієм Мельником.

Відкрив зустріч Володимир Онищенко, який від імені Полтавської обласної ради та Полтавської обласної адміністрації щиро привітав присутніх з 15 річницею діяльності Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку.

Володимир Вікторович зазначив важливу роль АСМБР в питаннях розвитку міжнародних зв’язків та народної дипломатії, розвитку і захисту підприємництва. Володимир Онищенко проінформував присутніх про гідне місце і здобутки Полтавщини в економіці та суспільно-політичному житті України, міжрегіональні й міждержавні зв’язки краю, зокрема, про підсумки нещодавнього робочого візиту делегації обласної ради до Санкт-Петербургу.

Також, констатовано, що встановлення у наддніпрянському місті Гонгу Миру (дев’ятого за ліком серед 32 таких у світі) є визнанням подвижництва і своєрідним вінцем діяльності активістів Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку.

В своїй промові Президент АСМБР Андрій Мельник розповів про історію створення та досягнення Асоціації, про плани на майбутнє.

Андрій Васильович згадав тих, хто активно сприяв діяльності АСМБР, зокрема, колишнього мера Кременчука Івана Пономаренка, депутатів міської ради Олександра Самойленка і Леоніда Перепелятника та інших. Президент АСМБР, голова Представництва Міжнародного Комітету Миру в Україні Андрій Мельник, у свою чергу, наголосив, що Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку створена 15 років тому як організація, яка ставила на меті сприяння розвитку руху народної дипломатії, підприємництва, малого та середнього бізнесу, міжнародного, економічного, культурного та освітнього співробітництва.

Поступово організація стала активним учасником Громадської Ради при МЗС України, провідною інституцією, яка впроваджує програми сприяння розвитку громадянського суспільства, народної (публічної) та молодіжної дипломатії в Україні.

За попередні 15 років проведено сотні навчальних семінарів та бізнес-зустрічей за участю фахівців з Польщі, Словаччини, Чехії, Росії, Італії, Великобританії, США та Угорщини. Проведено 7 форумів „Влада і підприємництво”. З 2004 року успішно впроваджується проект „Основи підприємницької діяльності в контексті європейського вибору України” для старшокласників, студентів та робочої молоді.

АСМБР спільно зі спеціалістами Спілки підприємців Кременчука та Кременчуцької державної податкової інспекції за фінансового сприяння Кременчуцького міського фонду підтримки підприємництва проводять навчальні семінари для підприємців-початківців, тренінги та різноманітні конкурси для шкільної молоді.

За період з 1996 року по теперішній час Асоціацією організовано 1272 візитів іноземних дипломатів та бізнесменів до м. Кременчука, інших міст Полтавщини та України. Починаючи з 1998 року, в рамках святкування Дня міста, АСМБР щорічно проводить інвестиційний форум „Кременчук – відкрите місто”.

Протягом 15 років Асоціацією проведено 135 місій іноземних бізнесменів в Кременчуці, Полтаві, Запоріжжі, Черкасах, Кіровограді, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Конотопі. За роки своєї діяльності АСМБР неодноразово виступала організатором бізнесово-промоційних конференцій „Польща-Україна: торгівля і співробітництво”, „Угорщина-Україна: торгівля і співробітництво”, „Словаччина-Україна: торгівля і співробітництво” в містах Кременчук, Харків, Суми, Донецьк, Одеса, Київ, Львів, Черкаси, Запоріжжя.

Діяльність АСМБР не обмежується сферою розвитку та захисту підприємництва. Багато заходів проводяться в напрямку розвитку культурних, мистецьких та освітніх програм.

Протягом 2010-2011 років Асоціацією успішно реалізовані проекти «Зірки Дунаю», «Будапешт – перлина Дунаю», «Весняна Рига», «Чудовий Краків – історичне серце Польщі» та інші.

В рамках даних проектів активісти центрів молодіжної дипломатії, євро клубів, педагогічні працівники органів місцевого самоврядування та журналісти побували на зустрічах у парламентах та меріях, університетах та школах, музеях та державних установах цих країн.

Активісти АСМБР мають на своєму рахунку ще безліч цікавих і різноманітних заходів. Аспекти здійснення дитячої дипломатії охарактеризувала директор Розсошенської гімназії, голова громадської організації “Центр дитячої дипломатії “Юність” Тетяна Тягнирядно.

Проблематику виставково-ярмаркової діяльності порушив перший віце-президент АСМБР, депутат Автозаводської районної у м. Кременчуці ради Костянтин Брижаха. Виступили й інші учасники зустрічі.

Одним із практичних підсумків прийому у першого заступника голови обласної ради стало доручення, дане Володимиром Онищенком керівникам профільних управлінь, стосовно спільного з активом АСМБР опрацювання механізму відновлення та виведення на вищий якісний рівень щорічного проведення виставки-ярмарку “Чумацький шлях”.

Організаторам цієї справи рекомендовано виробити ексклюзивну презентаційну філософію названого заходу, розробити і внести на розгляд обласної ради проект відповідної стратегічної програми, передбачити поширення цільового досвіду на теренах області.

В зустрічі також взяли участь: в. о. начальника Головного управління економіки Полтавської ОДА Олександр Полупан, начальник управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва Полтавської ОДА Михайло Бугрій, заступник начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Полтавської ОДА Юрій Пасько, віце-президент АСМБР Олексій Цибуля; віце-президент АСМБР (на громадських засадах) Алла Шафорост; член АСМБР, засновник ПП «Граніт» Георгій Павліашвілі, помічник Президента АСМБР Антон Волох та інші.

Наприкінці зустрічі, Володимир Онищенко подякував присутнім за плідну роботу, яка проводиться у напрямку розвитку громадського сектору, народної, молодіжної дипломатії, підприємництва та нагородив грамотами Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації представників апарату та активу Асоціації.
10 жовтня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник та перший віце-президент АСМБР Костянтин Брижаха провели низку важливих зустрічей в м. Київ.

Керівники АСМБР побували в Представництві Польської туристичної організації в Україні, в Посольстві Республіка Індонезія в Україні.

Зокрема, під час зустрічі з директором Представництва Польської туристичної організації в Україні паном Владзіміжем Щуреком було обговорено низку питань, пов’язаних з підготовкою Проекту АСМБР «Краків: подих століть і сучасність». Питання, пов’язані з підготовкою Року Індонезії в Кременчуці (на базі Кременчуцької ЗОШ № 3) обговорені в рамках зустрічі, яка пройшла в Посольстві Республіка Індонезія в Україні.

Андрій Мельник та Костянтин Брижаха зустрілись з іншими партнерами Асоціації в рамках реалізації статутних зобов’язань АСМБР.
11 жовтня 2011 року І віце-президент АСМБР, виконавчий директор Спілки підприємців Кременчука Костянтин Брижаха взяв участь у роботі робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та прискореного перегляду регуляторних актів.

Робочою групою розглянуто остаточні пропозиції щодо двох проектів регуляторних актів, а саме "Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Кременчука" та "Про внесення змін до Правил благоустрою території міста Кременчука".

Обговоривши всі пропозиції, робочою групою прийнято рішення винести обидва проекти на розгляд сесії Кременчуцької міської ради.
12 жовтня 2011 року Перший заступник міського голови Андрій Погрібний та Президент АСМБР Андрій Мельник зустрілись з директором Українського Представництва Міжнародної Асоціації "Поріднені міста" Анатолієм Ткаченком.

Сторони обговорили перспективи співпраці, зокрема, в напрямку розвитку побратимських зв'язків міста з містами Російської Федерації.

Українське представництво Міжнародної Асоціації "Поріднені міста" та АСМБР домовились найближчим часом підписати угоду про співпрацю.

У супроводі Президента АСМБР Андрія Мельника директор Українського Представництва Міжнародної Асоціації "Поріднені міста" Анатолій Ткаченко побував біля Гонгу Миру та Алеї Героїв праці в Парку Миру.

14 жовтня 2011 року Президент АСМБР Андрій Мельник зустрівся з головним лікарем міської лікарні № 3 Вадимом Українцем.

Під час зустрічі йшлося про пошук партнерської лікарні серед лікарняних закладів іноземних міст-побратимів Кременчука, а також про зацікавленості багатопрофільної лікарні № 3 в стажуванні провідних фахівців цього медичного закладу в провідних лікарнях за кордоном.

Цього ж дня Перший віце-президент АСМБР Тетяна Мельник зустрілась з юними народними дипломатами - учнями ЗОШ № 28.

Тетяна Павлівна докладно розповіла молоді про діяльність АСМБР, ознайомила з 15 – річною історією асоціації, відповіла на численні запитання. Тетяна Павлівна розповіла про проекти і програми АСМБР, про діяльність найбільш активних Центрів дитячої дипломатії. Діти цікавились тим, як краще організувати роботу ЦДД при Загальноосвітній школі № 28.

В цей же день І віце-президент АСМБР Костянтин Брижаха взяв участь у засіданні Кременчуцької міської Ради батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кременчука, організоване Управлінням освіти виконкому Кременчуцької міської ради, яке проходило в Кременчуцькому ліцеї інформаційних технологій №30 ім. Н.М. Шевченко.

Костянтин Григорович коротко розповів присутнім про проекти та програми Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, що направлені на роботу з молоддю. Зокрема, про Програму АСМБР «Кроки до пізнання світу», в рамках якої Асоціація організовує поїздки делегацій народної дипломатії закордон та поїздки до посольств іноземних країн в Києві; про роботу «Школи основ підприємництва в контексті європейського вибору України»; про проведення спільно з посольствами іноземних країн вікторин з історії, географії, економіки та культури країн світу; про роботу Центрів молодіжної дипломатії, тощо.

З 17 по 19 жовтня 2011 року в м. Бидгощ знаходилась офіційна делегація м. Кременчук.

До складу делегації входили заступник міського голови Віталій Малецький (керівник делегації), Президент АСМБР Андрій Мельник, начальник Управління у справах сім'ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради Ольга Усанова та інші.
17 жовтня 2011 року відбулась зустріч офіційної делегації м. Кременчука у Варшаві, в Посольстві України в Республіці Польща. З членами української делегації зустрілись Радник-Посланник Посольства України в Польщі пан Тарас Токарський та Третій секретар Посольства пані Ірина Сухевич.

Керівник кременчуцької делегації Віталій Малецький розповів про склад української делегації та ознайомив з намірами українсько-польського співробітництва в м. Бидгощ.

В свою чергу пан Тарас Токарський розповів про стан українсько-польських економічних відносин, а Ірина Сухевич – про стан міжрегіонального співробітництва.

Цього ж дня після зустрічі в Посольстві України у Варшаві делегація м. Кременчука направилась до Бидгоща.

О увечері відбулась офіційна вечеря за участю офіційної делегації м. Кременчука. З польського боку були присутні пан Влодзімеж Злотніцкі та пані Агнешка Дибовська, представники Департаменту культури та закордонного співробітництва міського уряду Бидгоща.

Під час офіційної вечері відбувся обмін інформацією про стан та перспективи співробітництва між двома містами в сфері розвитку місцевого самоврядування, молодіжної політики, охорони здоров’я, розвитку транспортної інфраструктури тощо. Сторони обговорили робочі моменти, пов’язані з перебуванням делегації міста Кременчука в Бидгощі.

18 жовтня 2011 року делегація міста Кременчука зустрілась з Президентом міста Бидгощ паном Рафалом Брускі.

Пан Президент сердечно привітав гостей з Кременчука та розповів про роботу влади Бидгоща в напрямку розвитку свого міста. Голова делегації, віце-мер Кременчука Віталій Малецький привітав керівників польського міста-побратима та передав вітання від мера Кременчука Олега Бабаєва. «Ми приїхали перейняти досвід Вашого міста, - зазначив пан В. Малецький, - в питаннях розвитку комунальної інфраструктури, розвитку підприємництва, впровадження молодіжних програм, а також благоустрою та озеленення міста».

Президент АСМБР Андрій Мельник запропонував розвивати стосунки між двома містами на планових засадах. Андрій Мельник розповів про досвід співпраці між двома містами, який існує вже з 2004 року. Андрій Мельник зокрема зазначив наступне: «Ми спільно здійснили низку вдалих проектів, зокрема, зустріч юних дипломатів Кременчука і Бидгоща, стажування кременчуцьких лікарів на базі Центру онкології та міського шпиталю Бидгоща, проведення товариських зустрічей між дитячими футбольними командами двох міст. Але сьогодні час вимагає активізації цієї роботи та переведення її на плановий формат.»

Президент Бидгоща пан Рафал Брускі підтримав ідею спільного планування заходів та доручив присутній на зустрічі представниці Департаменту культури та зв'язків зарубіжних пані Агнешці Дибовській опрацювати це питання з українськими колегами.

Віталій Малецький продовжив розмову, акцентуючи питання на необхідності розвитку співпраці між закладами охорони здоров’я двох міст. Віце-мер Кременчука передав керівнику міста Бидгощ лист головного лікаря Кременчуцької міської багатопрофільної лікарні № 3 Вадима Українця, який запропонував конкретний формат співпраці між лікарнями двох міст. Пан Рафал Брускі звернувся до присутнього на зустрічі віце-президента міста Бидгощ пана Яна Шопінські з проханням сприяти такому співробітництву. Начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради Ольга Усанова ознайомила з досвідом роботи влади Кременчука з молоддю.

Віталій Малецький запропонував керівництву Бидгоща спільно організувати Фестиваль української культури в місті Бидгощ за участю одного з муніципальних колективів Кременчука. Тим більше, що в університетах Бидгоща сьогодні навчається більше 100 студентів з України . Пропозиція була підтримана.

Гості з Кременчука побували в міському інформаційному центрі та ознайомились з його роботою, зустрілись з керівниками Міського осередку культури та працівниками Департаменту промоції міста та спорту.

Потім представники Кременчука розділились на дві групи.

Перша група «Соціальні питання», друга - „Питання оточуючого середовища”

Представники групи «Соціальні питання» в секційному режимі відпрацьовували питання співпраці та знайомились з досвідом роботи з наступними представниками міської ради Бидгоща: пан Блазей Став’ярські, старший спеціаліст Департаменту промоцій, спорту та туризму, пан Рафал Зволінські, старший спеціаліст Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики, пані Анна Паздерська, Департамент охорони здоров’я та соціальної політики, пані Марзена Матовська, голова муніципального Центру культури міста Бидгощ, пан Лєшек Возняк, голова Центру інформації міста Бидгощ.

Представники, що увійшли до групи „Питання оточуючого середовища”, зустрілись з пані Ганною Павліковською, заступником голови Департаменту захисту навколишнього середовища та підтримки належного стану міста, та спеціалістами Департаменту захисту навколишнього середовища та підтримки належного стану міста.

Цікавою була зустріч з керівником молодіжної міської ради та Академії юних дипломатів Бидгоща паном Лукашем Косінскі. Пан Косінські докладно розповів про структуру та діяльність молодіжної міської ради Бидгоща, її взаємодію з «дорослою» радою, про роль молодіжної міської ради Бидгоща, як дорадчого органу місцевого самоврядування в місті...

Крім того, більшість членів делегації мали індивідуальні зустрічі з фахівцями відповідних Департаментів мерії Бидгоща або з представниками установ та закладів польського міста – побратима.

19 жовтня 2011 року відбулись зустрічі в Університеті ім. Казимира Великого та Університету (приватного) економіки WSG, у Фонді «Wiatrak» тощо. Під час перебування в Республіці Польща Президент АСМБР Андрій Мельник підписав угоду про співпрацю з Президентом Університету економіки (м. Бидгощ) доктором Кшиштофом Сікорою.

Угода передбачає поширення інформації про один із найпопулярніших приватних навчальних закладів Польщі серед української молоді та сприяння абітурієнтам у вступі до даного навчального закладу.

Обговорені питання також щодо сприяння отриманню другої вищої освіти для українських фахівців та навчання в магістратурі на базі українського диплому про бакалавратуру.

В ході перебування в Бидгощі делегацією з Кременчука запропоновано спільно з Урядом м. Бидгощ реалізувати низку проектів:

1. приїзд дітей з м. Бидгощ в кількості до 30 осіб до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний». Вік дітей – 8-17 років. Термін – 1 оздоровча зміна в липні 2012 року.

2. приїзд студентської делегації для участі в Міжнародному молодіжному форумі 22-24 серпня 2012 року. Форум проводиться на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний». Вік учасників – 16-35 років. Під час проведення форуму можливі організації презентації Університету ім. Казимира Великого, Вищої школи економіки та інших вищих навчальних закладів м. Бидгощ.

3. організація поїздки молоді м. Кременчука до м. Бидгощ для ознайомлення з історією та культурою міста «Бидгощ у серці Європи». В рамках перебування молодь могла б зустрітися з керівництвом міста, своїми однолітками, побувати в музеях, вищих навчальних закладах, тощо.

4. приїзд офіційної делегації м. Бидгощ з офіційним візитом до м. Кременчука, а також для участі у святкуванні Дня Європи в м. Кременчуці 19-22 травня 2012 року. В рамках перебування – участь у заходах Дня Європи, зустріч та переговори з Кременчуцьким міським головою та керівниками міста, відвідання провідних промислових підприємств, ознайомлення з містом, проведення переговорів щодо розвитку співпраці між двома містами та підписання нової угоди про співпрацю.

5. розвиток співпраці між закладами охорони здоров’я та комунальними службами двох міст, стажування українських фахівців на базі закладів, установ та підприємств м. Бидгощ.

6. сприяння розвитку співпраці між підприємцями двох міст.

7. проведення в м. Бидгощ у 2012 році фестиваль української культури за участю одного з муніципальних художніх колективів м. Кременчук.

Данні пропозиції будуть додатково уточнені та доопрацьовані сторонами в робочому форматі.
18 жовтня 2011 року, в офісі АСМБР відбувся черговий семінар для підприємців – початківців.

Традиційно семінар провела віце-президент АСМБР Алефтина Роман.

В семінарі взяли участь 23 підприємця-початківця.

Семінар проведено Спілкою підприємців міста Кременчука за фінансової допомоги Міського фонду підтримки підприємництва в рамках реалізації міської Програми сприяння розвитку підприємництва у місті Кременчуці на 2011-2012 роки.
20 жовтня 2011 року Перший віце-президент АСМБР Тетяна Мельник зустрілась активістами Центру дитячої дипломатії «Європейська перспектива» Кременчуцького колегіуму № 25.

Під час зустрічі Тетяна Павлівна ознайомила молодь з 15 – річною історією Асоціації, докладно розповіла про основні напрямки діяльності АСМБР, окремо зупинилась на молодіжних програмах та проектах Асоціації.

Молодь особливо цікавила Програма АСМБР «Кроки до пізнання світу» в рамках якої активісти руху молодіжної дипломатії відвідують іноземні посольства акредитовані в Україні та беруть участь у пізнавальних поїздках до країн Європи, а також питання навчання у вищих навчальних закладах Польщі.
20-21 жовтня 2011 року в офісі АСМБР проводився дводенний семінар – тренінг «До Вас прийшла перевірка».

Семінар-тренінг організовано Спілкою підприємців Кременчука спільно з Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, Аудиторською фірмою «Фінанси.Бізнес.Аудит», Центром з розвитку персоналу «БІЗНЕС-СЕРВІС» та за фінансової підтримки Кременчуцького міського Фонду підтримки підприємництва.

Головна мета семінару-тренінгу надати підприємцям міста інформацію про права та обов'язки правоохоронних та інших контролюючих органів та про права підприємців, які гарантовані їм Державою.

Участь у заході взяли участь 19 суб’єктів підприємницької діяльності міста Кременчука.

Дводенна програма семінару-тренінгу передбачала надання учасникам інформації про: різновиди перевірок, правомірність їх проведення контролюючими органами, взаємовідносини з сумнівними контрагентами, методики підготовки співробітників до ефективної зустрічі з перевіряючими, тактики захисту, порядок оскарження дій співробітників контролюючих органів, тощо.

Два дні з групою працювали Віце-президент АСМБР Алефтина Роман, Директор Аудиторської фірми «Фінанси.Бізнес.Аудит» Олена Іванова, Директор Центру з розвитку персоналу «БІЗНЕС-СЕРВІС» Ольга Грушка.
21 жовтня 2011 року в офісі АСМБР відбулась зустріч Президента АСМБР Андрія Мельника з представниками влади міста Комсомольськ.

В зустрічі взяли участь Секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашник, заступник міського голови міста Комсомольськ Людмила Биндич, головний спеціаліст Управління економіки виконкому Комсомольської міської ради Світлана Шеремет, І віце-президент, програмний директор АСМБР Костянтин Брижаха.

В ході зустрічі представники Комсомольська розповіли про стан та перспективи співробітництва свого міста з повятом – побратимом Рацибуж (Польща). В свою чергу Андрій Мельник проінформував про підсумки поїздки офіційної делегації міста Кременчука до міста – побратима Бидгощ (Польща). Сторони обговорили низку питань пов’язаних з розвитком польсько-українського співробітництва.

Представники Комсомольської влади передали Президенту АСМБР в подарунок книжки про Рацибуж та сувеніри від Старости повяту.

Як відомо, саме Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку сприяла встановленню побратимських зв’язків між містом Комсомольськ та Рацибужським повятом.
З 1 листопаду 2011 року на базі офісу АСМБР починає свою діяльність Представництво відділу рекрутації відомого в Польщі вищого навчального закладу - Університету економіки (Вищої Школи Економіки, м. Бидгощ).

На підставі договору, підписаного між Президентом WSG паном Кшиштофом Сікорою та Президентом АСМБР Андрієм Мельником, на базі АСМБР будуть проводитись консультації для учнівської молоді, яка бажає навчатись у Польщі в одному з найпопулярніших приватних університетах, формуватись групи для поїздки на навчання до м. Бидгощ, тощо.

Університет економіки – другий за рейтингом приватний університет в Польщі. Сьогодні в ньому навчається більше 100 студентів з України (молодь з Івано-Франківська, Києва, Кременчука, Черкас, Дніпропетровська та Львова, Тернополя). Крім поляків та українців у WSG навчаються юнаки та дівчата з Німеччини, Росії, Білорусі, Нігерії, Литви та інших країн.
25 жовтня 2011 року Перший віце-мер Кременчука Андрій Погрібний заслухав звіт про поїздку до міста-побратима Бидгоща від заступника міського голови Віталія Малецького та Президента АСМБР Андрія Мельника.

В цілому робота делегації м. Кременчука оцінена позитивно. Віталій Малецький відмітив, що польські колеги йшли на зустріч всім побажанням української сторони в питаннях ознайомлення з діяльністю місцевої влади Бидгоща в комунальному секторі, сфері молодіжної політики, медицини, освіти, тощо.

Андрій Мельник розповів про підсумки проведення окремих зустрічей з керівниками м. Бидгощ та спеціалістами установ та закладів міста-побратима. Андрій Мельник відмітив, що за роки співробітництва між Кременчуком та Бидгощем це була перша така поїздка, коли з боку Кременчука була сформована сильна експертна команда з фахівців в різних галузях, і яка працювала безпосередньо з колегами з міста-побратима і крок за кроком відпрацьовувала нагальні питання, які цікавлять владу Кременчука.

Цього ж дня І віце-президент АСМБР, виконавчий директор Спілки підприємців Кременчука Костянтин Брижаха взяв участь у засіданні громадської ради при Кременчуцькій ОДПІ.

Під час наради було заслухано інформацію спеціалістів податкової інспекції за наступними напрямками:

  • «Питання оподаткування прибутку підприємств відповідно до Податкового Кодексу України. Виявлення та руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань. Автоматичне відшкодування ПДВ.»;

  • «Спрощена система оподаткування суб’єктів господарювання – фізичних осіб: проблеми, перспективи вдосконалення. Легалізація заробітної плати – захист соціальних прав громадян»;

  • «Особливості запровадження електронного сервісу для платників податків»;

  • «Стан організації роботи підрозділів податкового контролю юридичних осіб при проведенні перевірок підприємств стратегічних галузей економіки та напрямки удосконалення роботи»;

  • «Про стан організації роботи по скороченню податкового боргу в умовах дії Податкового Кодексу України»;

  • «Доступ до публічної інформації».

Членам громадської ради запропоновано надати свої пропозиції та зауваження щодо обговорених під час засідання питань.
28 жовтня 2011 року слухачі Школи основ підприємництва в контексті європейського вибору України при АСМБР ознайомились з роботою Реєстраційної палати та управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Кременчуцького міськвиконкому.

Разом з Першим віце-президентом АСМБР Тетяною Мельник слухачі Школи побували в Кременчуцькому міськвиконкомі де зустрілись з заступником начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Ніною Клюшніченко. Після цього юні економісти познайомились з роботою Єдиного дозвільного офісу та Реєстраційної палати, де співробітники цих підрозділів розповіли юнакам та дівчатам про їх діяльність.

Взагалі, заняття в Школі основ підприємництва в контексті європейського вибору України при АСМБР проходять в суботу та неділю, але і протягом тижня слухачі залучаються на корисні екскурсії та зустрічі.
Українська Рада Миру підтримала Проект АСМБР "Краків: подих століть і сучасність" та надала свій патронат.

Одна з найвідоміших й авторитетніших організацій Українська Рада Миру підтримала Проект АСМБР "Краків: подих століть і сучасність" та надала свій патронат.

Про це повідомив заступник Голови Української Ради Миру – директор з організації статутної та фінансової діяльності Володимир Новохацький.

Президент АСМБР Андрій Мельник та заступник Голови Української Ради Миру Володимир Новохацький обговорили питання, пов’язані з розвитком стратегічного партнерства між двома організаціями.

Як відомо, Українську Раду Миру очолює відомий політик, Перший Президент України, Герой України Леонід Макарович Кравчук.

До складу Президії УРМ входять авторитетні і відомі далеко за кордонами України люди. Зокрема Президент України Віктор Янукович, академік – секретар Відділення НАН України, Академік НАН України, Надзвичайний і Повноважний Посол України Сергій Комісаренко, Ректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Герой України, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, академік НАПН України, член-кореспондент АПН України, Заслужений працівник освіти України, Надзвичайний і Повноважний Посол Леонід Губерський, академік НАН України, Президент Академії Педагогічних наук, Президент Академії педагогічних наук, президент товариства "Знання" Василь Кремень, Радник Голови Верховної Ради України,Надзвичайний і Повноважний Посол України, письменник Юрій Щербак, Екс-прем’єр-міністр України, доктор технічних наук, професор, Президент та завідувач кафедри управління міським господарством Академії муніципального управління Валерій Пустовойтенко та інші.
Секретаріат АСМБР.

________________________________________________________
Association for promotion of international business and development(APIBD)

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР)

Ассоциация содействия международному бизнесу и развитию (АСМБР)
Телефони: +38(0536) 79 16 03, +38(05366) 3 30 13

Факс: +38(0536) 79 16 02

Адреса: 39600, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Г. Жадова 12

URL: www.apibd.com

E-mail: info@apibd.com , melnik@apibd.com, forum@apibd.com

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Бюлетень асмбр випуск 8 (22) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

Бюлетень асмбр випуск 12 (26) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

Бюлетень асмбр випуск 9 (23) Шановні друзі, колеги, партнери! Хотіли...
...

А. В. Мельник Президент асмбр
Журі Вікторини отримало 650 рефератів студентів та школярів з 23 регіонів України, 426 робіт допущено до участі у конкурсі

Наукове видання Економічна та соціальна географія Випуск 65
Авт друк арк Обл вид арк. Тир 300. Зам. №. Видавництво географічної літератури „Обрії Свідоцтво Держкомінформ України дк №23 від...

Бюлетень нових надходжень вересень
Основи методології та організації наукових досліджень : навч посіб. – К. Цул, 2010. – 352 с

Бюлетень нових надходжень
Асиметрії зовнішньоторговельних інтересів країн Європи : автореф дис канд екон наук: спец. 08. 00. 02 / А. А. Вірковська. Т. Тнеу,...

Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів Додаток до журналу «Україна:...
Введення інституту префектів в Україні: користь чи загроза для місцевого самоврядування 6

Бюлетень нових надходжень
Державне регулювання ринку страхових послуг в Україні : автореф дис канд екон наук : спец. 08. 00. 03 / О. В. Білаш. –– Львів : лну...

Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів Додаток до журналу «Україна:...
Во всем мире в 4-5 странах есть антикоррупционные суды, и это не страны Европы [Електронний ресурс]. – Режим доступу : 9База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

g.lekciya.com.ua
Головна сторінка